Nazilli’ye bağlı Yeni Mahalle’de dün öğlen saatlerinde çıkan alacak verecek kavgasında anne ve oğlu evde bıçaklanmış halde ölü olarak bulundu. Emre Öztürk sabah saatlerinde annesi Aysel Öztürk’ün kaldığı eve geldi. İddiaya göre Emre Öztürk’ün peşinden eve gelen A.D. ile anne ve oğul arasında alacak verecek konusunda tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine A.D. anne ve oğlunu bıçaklayıp öldürdükten sonra evden ayrıldı. Daha sonra A.D. emniyete giderek teslim oldu.
Hayatını kaybeden anne Aysel Öztürk ve oğlu Emre Öztürk için Altıntaş Mahallesi’nde bulunan Koca Camiinde cenaze töreni düzenlendi. İkindi Namazı sonrası gerçekleştirilen cenaze törenine Nazilli eski belediye başkanı Kürşat Engin Özcan, MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, siyasi parti temsilcileri, oda başkanları, kuyumcular ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Cenaze namazının ardından dualarla omuzlara alınan anne ve oğlunun cenazeleri Eğriboyun mezarlığına götürülerek dualarla toprağa verildi. Acılı baba hacı lakaplı Mustafa Öztürk taziyeleri cami avlusunda ve mezarlıkta kabul etti.