Nazilli’de berberlik mesleğiyle uğraşan ve MHP Nazilli Kadın Kolları Başkanı Ayşe Kirişoğlu’nun kardeşi dün Bamboo Alışveriş Merkezinde geçirdiği kaza sonucu yaşamını yitirdi. Feci kaza dün Nazilli’ye bağlı İsabeyli Mahallesi’nde bulunan bir alışveriş merkezinde sabahın ilk ışıklarında yaşanmıştı. Sabah 6 sıralarında motosikletiyle alışveriş merkezine gelen Adem Karataş, henüz belirlenemeyen bir nedenle alışveriş merkezinin içinde kaldırıma hızlı bir şekilde çarptığı iddia edilen Karataş alışveriş merkezinin iç kısmında bulunan süs havuzuna düşmüştü. Yaklaşık 1 saat sonra alışveriş merkezinin güvenlik görevlisinin devriye esnasında kaza yerini gören güvenlik görevlisi tarafından bulundu. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri Adem Karataş’ın hayatını kaybettiğini belirlemişti.
GÖZYAŞLARI SEL OLDU
Karataş için Yeşil Mahallede bulunan Fatih Camiinde öğle namazına müteakip cenaze töreni gerçekleştirildi. Cenazeye MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, MHP Nazilli İlçe Başkanı Hasan Eren, Şöförler Odası Başkanı Seyfi Çalışkan, Berberler Odası Başkanı Olcay Akyıldız, Yeşil Mahalle Muhtarı Şenol Öztürk, meclis üyeleri, ailesi, yakınları vatandaşlar katıldı. Daha sonra evinin önünde dualarla uğurlanan Karataş Karahallı köyü mezarlığında gözyaşları içinde toprağa verildi.