Beyninde tümör olan ve 7 yıldır amansız hastalıkla mücadele eden Ali Nihat Aksu’dan acı haber geldi. Bir süredir hastalıkla mücadele eden önce İzmir daha sonrada İstanbul’da ameliyat olan genç adam Ali Nihat Aksu enfeksiyon kapınca Nazilli Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Talihsiz genç, günlerdir sürdürdüğü yaşam savaşını kaybederek hayata gözlerini yumdu.
MEMLEKETİ ESENKÖYDE DEFNEDİLDİ
Dün gece sabaha karşı gözlerini yuman Ali Nihat Aksu’nun ölüm haberi başta ailesi olmak üzere yakınlarını hüzne boğdu. Aksu, öğle namazına müteakip Esenköy Mahallesi Hacı Saniye caminden kılınan cenaze namızının ardından gözyaşları içinde Esenköy Mahalle Mezarlığınde ebediyete uğurlandı.