Olay, Nazilli Yeni sanayi mahallesi 549 sokak üzerinde sabaha karşı meydana geldi. Alınan bilgiye göre, 19 yaşındaki Seyhan Can ile sanayide oto boyacılık yapan M.E. arasında alacak verecek kavgası başladı.

Seyhan Can ile M.E. arasında telefonda başlayan tartışma evlerinin önünde devam etti. Seyhan Can, husumetlisinin evine giderek M.E. ve babası S.E.’yle tartışmaya başladı. Yaşanan arbedede babasının kavga ettiğini gören M.E., evden aldığı ekmek bıçağını Seyhan Can’ın göğsüne sapladı. Bunun üzerinde Seyhan Can da yanında bulundurduğu bıçağı çekerek M.E ve babası S.E 'yi yaraladı.

KANKAR İÇERİSİNDE YERDE KALDI


Çevredekilerin ihbarı üzerine bölgeye 112 Acil Servis ve polis ekipleri sevk edildi. O sırada mahalledekiler, Seyhan Can’ı kendi imkanlarıyla özel bir hastaneye götürdü. Talihsiz genç, yapılan tüm müdahalelere rağmen  hastanede kurtarılamadı. 

ZANLILAR GÖZALTINDA


Olay yeri inceleme ve cumhuriyet savcısının tespitlerinin ardından Can’ın cansız bedeni Nazilli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedavi için hastaneye götürülen S.E. ve M.E. ise işlemlerinin altından gözaltına alındı.

Muhabir: M.NAZLI ALTINAYAR