Nazilli Belediye Meclisi'nde görev yapan mevcut 31 meclis üyesi, 5 yıllık görev süresinin sonuna geldi. 5 Mart Salı günü, meclis son toplantısını Nazilli Belediyesi’nde gerçekleştirecek.

Aydın'da yasak bugün itibari ile başladı! 1 Eylül'e kadar sürecek... Aydın'da yasak bugün itibari ile başladı! 1 Eylül'e kadar sürecek...

Nazillide Buruk Meclis Mevcut Uyeler Son Kez Toplanacak 450894 05928075B6F6526A6Bfad6D0D3086Ec3

3 GÜNDEM MADDESİ GÖRÜŞÜLECEK

Saat 16:30’da yapılacak toplantıda Ocaklı, Yıldıztepe ve Zafer Mahallelerine Ait 1/1000 ölçekli revizyon imar planı değişikliği, Dallıca Mahallesi 1274 parsele ait 1/1000 ölçekli imar planı değişikliği, kadro derece değişikliği olmak üzere 3 gündem maddesi görüşülecek.

ONLARIN SON MECLİSİ

Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ile birlikte partilerinde aday listesine yazılmayan CHP’li Ulvi Yıldırımkaraman, Mert Öreroğlu, Cihan Doğan, Erol Angın, Ali Özgedik, İYİ Partili Mehmet Bingül, Tuncay Ayas, Gönül Öztürk, Bülent Burmaoğlu, Soner Yelkovan, AK Partili Ali Gölgesiz, Bülent Sayar, Ali Ertürk, MHP’li İrem Gürsoy, Erkin Özbek, Semih Sezer, Hasan Eren, Mehmet Demirel ve Ahmet Uluhan son meclislerine katılacak.

İYİ Parti’nin kontenjan adayı olan Mustafa Tınaz ve Adnan Dönmez, AK Parti’nin kontenjan adayı Mustafa Akkaya da başkanların seçilmesi durumunda yeni dönemde görevlerine devam edebilecek.
 

Kaynak: M.NAZLI ALTINAYAR