Nazilli’de bir tatbikat daha başarıyla tamamlandı. Nazilli Devlet Hastanesi’nde büyük bir özveriyle ve ciddiyetle yürütülen tatbikatta yangın ile ilgili senaryo ele alındı.
Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri ile işbirliği içinde gerçekleştirilen tatbikatta, Hemodiyaliz Merkezi’nde söndürme ve vatandaşları kurtarma çalışması gerçekleştirildi.
Tatbikatta müdahalelerin, iletişim trafiğinin ve personellerin koordineli bir şekilde çalışması gibi unsurların başarılı bir şekilde uygulanması test edildi.
Nazilli Devlet Hastanesi, saniyelerin önemli olduğu kritik durumlara hazır olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.
Tatbikat başarı ile tamamlanırken, Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi Necati Akkaya çalışma ile ilgili basın mensuplarına bilgi verdi.