SSK'dan uyardı! 4A 4B yaş tablosunu çıkardı, daha hızlı nasıl emekli olunabilir? SSK'dan uyardı! 4A 4B yaş tablosunu çıkardı, daha hızlı nasıl emekli olunabilir?

Nazillili müteahhitler tarafından 2020 yılında kurduğu NAMDER, ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya devam ediyor.Bugüne kadar toplam 50 bine yakın yardım kolisini ihtiyaç sahiplerine ulaştırdıklarını dile getiren Başkan Remzi Erdemci, Bu yıl da 5 bin aileye ulaşacaklarını söyledi.

“VATANDAŞLARA ULAŞTIRMAYA ÇALIŞACAĞIZ”
2020 yılında Nazilli Müteahhitler Derneği’ni kurduklarını hatırlatan Başkan Erdemci, "Kurulduğumuzdan bu yana her yıl ramazan ayında insanlara, vatandaşlarımıza ulaşmaya çalıştık. Her yıl hazırladığımız kolileri tekrarlamak nasip oldu. 2020 yılından bu yana NAMDER olarak vatandaşlarımıza 45 ile 50 bin koliyle yardım etmeye çalıştık. Gerek depremde, gerek pandemi döneminde de vatandaşlarımıza ulaşmaya çalıştık. Bu sene de Allah tekrar nasip etti bize 5 bin koli yardımımız hazırlandı. NAMDER bünyesinde yönetim kurulu üyelerimizle birlikte 5 bin koliyi hazırladık. Bunları kendi bünyemizde ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırmaya çalışacağız” dedi. 
 

Editör: Gizem PEKTAŞ