Meclis üyesi aday listesinin YSK'ya bildirilmesinin ardından ekibiyle mahalle ilk turlarını bitiren Cumhuriyet Halk Partisi Karacasu Belediye Başkan adayı Mustafa Büyükyapıcı, bir taraftan gündüzleri bire bir vatandaşlarla görüşme yaparken bir yandan sivil toplum kuruluşu ziyaretlerini sürdürüyor. Gün içinde asker yemeklerinde asker aileleri yalnız bırakılmazken akşamları da asker eğlencelerine katılım sağlanıyor. Düğün derneklere aralıksız katılan Büyükyapıcı ve ekibi gittikleri her yerde büyük coşku ve ilgiyle karşılanıyor. Mustafa Büyükyapıcı'nın çalışmalarına aynı zamanda CHP gençlik kolları afişleme, bayraklama çalışmalarıyla kadın kolları ev ziyaretleri meclis üyeleri kendi bölgelerinde bire bir saha çalışmaları yaparak destek veriyor. CHP bu etkin seçim çalışmasını dört koldan sürdürüyor.
"HALKIMIZ HERKESİN BAŞKANI OLAN BİR ANLAYIŞ İSTİYOR"
Konu ile açıklama yapan Başkan Adayı Büyükyapıcı, "İlçe yönetimimizle, Gençlik ve Kadın Kollarımızla, meclis üyesi adaylarımızla yol arkadaşlarım ve gönül dostlarımızla ilçemiz Karacasu'ya hizmet belediyeciliğini, tarafsız adil şeffaf belediyeciliği tekrar kazandırmak için gece gündüz demeden alandayız, çalışıyoruz. Gördüğümüz hissettiğimiz seçmenin tekrar bizi istediğidir. Seçmenin Karacasu'da 5 yıl içinde oluşan kutuplaşan siyasi ortamdan sıkıldığı, herkesin Belediye Başkanı olan bir yönetim anlayışını istediğidir. İlk tur gezilerimizi bitirmek üzereyiz. Vatandaşımızın dertlerini biliyoruz. Dersimizi iyi çalıştık. Önümüzdeki günlerde ikinci tur gezilerimizde projelerimizle hemşerilerimizle tekrar bir araya gelip yolumuza devam edeceğiz. Sıkılmadık el girilmedik ev bırakmayacağız. Bu yolda desteklerini esirgemeyen tüm dostlarıma çok teşekkür ediyor, ilçemiz Karacasu'yu hep birlikte el ele vererek hak ettiği konuma getireceğimin sözünü veriyorum. İşimiz Karacasu Gücümüz Karacasu'' ifadelerini kullandı.