15 YILDA 12. KEZ SANDIĞA GİDİYORUZ
Durmuş Ali Kılınç
2002 yılından beri vatandaş 5 Milletvekili, 1 Cumhurbaşkanlığı, 3 mahalli idareler ve 2’de halk oylaması olmak üzere 15 yılda 11 defa sandığa gidip tercihini mühürlemiş. 2015 Milletvekili seçimlerinin ardından 4 yıl hayatımızdan sandığı çıkarmışken şimdi bir halk oylamasına doğru gidiyoruz.
Sandığa gidilip halkın tercihinin sorulması ve halkın teveccühünün yönetimde karar merci olması güzel bir şey. Halk nasıl yönetilmek istiyorsa o şekilde yönetilmeye layıktır. Bu taleplerde sandıkta belirlenir.
Her sandığa gitmenin ekonomik boyutlarını, seçim ekonomisi konularını ele almayacağım. Benim…
Yorumlar
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi