Kuşadası Kapalı Spor Salonu’nda başlayan, mini kızlar voleybol şenliğine, Aydın ili kapsamında 36 takım katılım gösterdi. Katılımın yoğun olduğu organizasyonda sporcular kadar tribünleri dolduran taraftarlar da maçlara ayrı bir heyecan kattı.
Mini kızlar voleybol maçlarının Kuşadası’nda oynanmasından dolayı çok mutlu olduğunu belirten Kuşadası Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ramazan Oğuz Verim, "Bu sene de yoğun bir sporcu katılımı gördük. Sporcular kadar izleyicilerin de tribünlerimizi doldurması bizleri fazlasıyla mutlu etti. Emeği geçen herkese teşekkür eder ve çocuklarımıza başarılar dilerim." dedi.
Muhabir: AYLİN ESER