Bozdoğan'da bir ev alev alev yandı! Çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.. Bozdoğan'da bir ev alev alev yandı! Çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi..

Denizli'nin Pamukkale ilçesi Dokuzkavaklar Mahallesi'nde, komşusuyla gürültü nedeniyle tartışan bir kişi, yaşanan anlaşmazlık sonrasında silahla etrafa ateş açtı. Olayda, tartıştığı komşusu İbrahim Kızılkaya (57) hayatını kaybederken, kiracısı da yaralandı.

Hasan E. adlı kişi, gürültüden rahatsız olan komşusuyla sözlü tartışmaya girdi. Tartışmanın hızla kavgaya dönüşmesi üzerine Hasan E., yanında bulunan silahı kullanarak etrafa rastgele ateş açtı. Bu saldırı sonucunda İbrahim Kızılkaya ve henüz ismi belirlenemeyen yabancı uyruklu kiracı yaralandı.

Olayın duyulması üzerine çevredeki vatandaşlar polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Sağlık ekipleri yaralıları Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırdı. Ancak, İbrahim Kızılkaya tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Kiracının ise tedavisinin sürdüğü ve sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Polis ekipleri, olay yerinde geniş güvenlik önlemleri alırken, şüpheli Hasan E. gözaltına alındı. Olayla ilgili detaylı bir soruşturma başlatıldı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI