Aydın Büyükşehir Belediyesi, Aydın’ın diğer ilçelerinde olduğu gibi Koçarlı’da da iftar programı gerçekleştirdi.
Ramazan ayı dolayısı ile Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen iftar programı, ilgi gördü.
Programa CHP Koçarlı Belediye Başkan Adayı Özgür Arıcı, CHP Koçarlı İlçe Başkanı Hasan Akın, Koçarlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İlker Aşkın, Koçarlı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Yaman, Muhtarlar Derneği Başkanı Hanife Kırkuşu, muhtarlar, meclis üyesi adayları ve yaklaşık 2 bin vatandaş katıldı. Programa, gelen vatandaşlarla yakından ilgilenen Belediye Başkan Adayı Arıcı, vatandaşlara kendi elleriyle yemek dağıttı. Arıcı, iftar programı için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür ederek, “Koçarlılı hemşehrilerimizin ramazan ayı mübarek olsun. Allah, oruçlarını kabul etsin. İftar programına katılan tüm hemşehrilerimize çok teşekkür ediyoruz” dedi.