Kendirlioğlu, protestoyu yapan kişinin niyetinin provokasyon olduğunu söyledi.  AK Parti Aydın Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda kendisini Efeler İlçe Teşkilatından olarak tanıtan Fesih Aydın, seçimin kaybedilmesinin tek nedeninin Efeler ilçe ve il yönetimi olduğunu belirtip, “Vatandaşa çay bile ısmarlamadınız. Efeler ilçe başkanını kimse tanımıyor” demişti.  Soğuk duş etkisi yapan protestonun ardından Aydın, partililer tarafından apar topar salondan çıkarılmıştı. 

CHP'li Bülbül'den tepki “Yurttaşı mağdur etmek, sarayı memnun etmek için yasa yapıyorsunuz” CHP'li Bülbül'den tepki “Yurttaşı mağdur etmek, sarayı memnun etmek için yasa yapıyorsunuz”

HİÇ ÜYEMİZ OLMADI

Yaşanan bu olayla ilgili yaptığı açıklamada Ak Parti Efeler İlçe Başkanı Oğuz Kendirlioğlu şu ifadeleri kullandı: “Öncelikle ifade etmek isterim ki şahsın partimize kaydı dahi bulunmamaktadır ve hiç AK Parti Üyesi olmamıştır. Ayrıca seçim döneminde hükümlü olduğunu öğrendiğimiz bu kişi partimizin herhangi bir çalışmasına katılmamıştır. Üyemiz dahi olmayan bu kişi müzakere ölümünde Teşkilat Mensuplarımızın fikirlerini alacağımızı söylememize rağmen, niyetinin provakasyon olduğunu açıkça belli etmiştir. Bu anlamlı günün bu şekilde kendisini bilmez üyemiz dahi olamayan amacı il danışma kurulumuzu provoke etmek olan bir kişi tarafından kötü bir şekilde anılması bizi ve teşkilatımızı derin üzmüştür.”
Kendiroglundan Provokasyon Tepkisi Kendini Bilmez 485342 67Cf2Ab8287894A533F487878C6E52Dd

Kaynak: HABER MERKEZİ