Kuşadası Cumhuriyet Halk Partisi İlçe merkezinde gerçekleşen üyeliğe katılım ve rozet takma törenine CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek, Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Seyfi Seyhan Süvari, Kuşadası CHP kadın Kolları Başkanı Nilgün Yeşilçimen, CHP ilçe teşkilatı katılım gösterdi.

Iyi Partiden Istifa Ederek Chp Rozetini Takti 479401 5D7230A832Dce086652744E369F6Ce98

KENDİSİNİ PARTİMİZİN ÇATISI ALTINDA GÖRMEKTEN DOLAYI MUTLUYUZ

Toplantıda konuşan CHP Kuşadasi İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek ’İYİ Parti üyesi aynı zamanda da İYİ Parti meclis üyesi Ali Aydın dün itibariyle İYİ Parti’den istifa etmiş ve bugün itibariyle ile CHP üyelik başvurusunu tamamlayarak rozetini takmıştır. Partimiz çatısı altında belediye meclis üyesi olarak görevine devam edecektir. Kendisine hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum ‘dedi.

Iyi Partiden Istifa Ederek Chp Rozetini Takti 479401 1430D925Ed3010D92A46Caa49B09Afb4

Eski Kültür ve Turizm Bakanı Fikri Sağlar Kuşadalılarla buluştu Eski Kültür ve Turizm Bakanı Fikri Sağlar Kuşadalılarla buluştu

BU TÜR DARBE OLAYLARINA KARŞI ÇIKTIĞIM İÇİN İSTİFA ETTİM

İYİ Parti’den istifa ederek, CHP saflarına katılan Ali Aydın ise ’İYİ Parti’nin kuruluş gayelerinden sattığını net bir şekilde son zamanlarda yaşadık. Dün itibari ile bir atama gerçekleşti. Bu da kuruluş ayarlarından saptığınız net bir şekilde göstergesidir. Bu tür darbe olaylarına karşı çıktığım için ve bu tür insanların iradelerine karşı yapılan hamlelere tavır koymak için bugün partimden istifa ettim. Partiye çok fazla emek vermiş biri olarak, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet ettiği baba ocağına geri dönmek istedim. Bana kapılarını açtıkları için teşekkür ederim. Bu noktadan sonra var gücümle çalışmaya devam edeceğiz' dedi.

Iyi Partiden Istifa Ederek Chp Rozetini Takti 479401 11B65D735Bbc751Cea450772012E166F

ASIL İSTİFALAR ŞİMDİ BAŞLAYACAK

Ali Aydın sözlerine, ’Bayramdan sonra asıl istifaları net bir şekilde göreceksiniz. İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı da dahil olmak üzere çok sayıda isim istifa edecek. Yaprak dökümü asıl bundan sonra başlayacak' şeklinde devam etti.

Muhabir: AYLİN ESER