Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, İYİ Parti Kuşadası İlçe Teşkilatı yöneticileriyle bir araya geldi. İYİ Parti heyeti demokratik bir seçim atmosferinin yaşanmasında önemli rol oynayan Başkan Ömer Günel’e teşekkür ederek yeni görev döneminde başarılar diledi.

Otomotiv piyasasında 7 temmuz paniği! Düşüşler yüzde 20’yi buldu! Otomotiv piyasasında 7 temmuz paniği! Düşüşler yüzde 20’yi buldu!

Ziyarette konuşan İYİ Parti İlçe Teşkilatı Başkanı Müge Başakçı, “İttifak sürecimiz boyunca mecliste kentimize beraber hizmet ettik. Talep ve önerileri değerlendirme hususundaki iş birliğiniz için teşekkür eder, yeni görev döneminde de Kuşadası’nın menfaatleri için birlikle hizmet etmeyi temenni ederiz” dedi.

5 YIL DAHA VERİMLİ BİR HİZMET DÖNEMİ GEÇİRECEĞİMİZE İNANIYORUM

Başkan Ömer Günel ise, tüm kurumlarla iletişimin devam edeceğinin altını çizerek, “Kentimiz için bugüne kadar tüm kurumlarla, siyasi partilerle ve sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği yaptık. Önemli olan Kuşadası ve Kuşadası halkına hizmet. Bu doğrultuda 5 yıl daha verimli bir hizmet dönemi geçireceğimize inanıyorum” diye konuştu.
 

Kaynak: HABER BÜLTENİ