Halkbank, fatura ödemeleri için özel bir kampanya başlattı. Banka, fatura ödemeleri için 500 TL'ye kadar ödül vereceğini açıkladı. Kampanyanın 31 Mart'a kadar geçerli olacağı belirtilirken, kampanya detayları da netleştirildi.

Halkbank, elektrik, su, doğalgaz faturası ödemele

ri için özel bir kampanya düzenledi. Bankadan alınan bilgilere göre, kredi kartlarından veya vadesiz hesaplarından her yeni otomatik fatura talimatı için 50 TL olmak üzere toplamda 500 TL ParafPara hediye edilecek. Böylece, 31 Mart'a kadar katılım sağlanması durumunda fatura ödemelerinde 500 TL'ye kadar indirim sağlanmış olacak.

Fatura 3.Jpg

OTOMATİK FATURA TALİMATINA 500 TL PARAFPARA HEDİYE

Bireysel kredi kartı müşterileri, 1-31 Mart 2024 tarihleri arasında kredi kartlarından veya vadesiz hesaplarından her yeni otomatik fatura talimatı için 50 TL, toplamda 500 TL ParafPara alacaklar.

Nazilli Belediyesi’nden eş zamanlı müdahale Nazilli Belediyesi’nden eş zamanlı müdahale

Kampanyaya katılmak için 31 Mart 2024 tarihine kadar Paraf Mobil uygulamasından HEMEN KATIL butonuna tıklanması veya FATURA yazıp 3404'e SMS gönderilerek kampanyaya katılınması gerekiyor. Sonrasında bireysel kredi kartından veya Halkbank'ta kayıtlı vadesiz hesaptan otomatik fatura talimatı verilmesi gerekiyor.

Fatura 1.Jpg

Ödül kazanabilmek için talimat vermeden önce mutlaka kampanyaya katılım sağlanmalıdır.

Kampanya kapsamında bir müşteri, her yeni otomatik fatura ödeme talimatından 50 TL olmak üzere toplamda 500 TL ParafPara kazanacak.

Kampanya kapsamında kazanılan ParafParalar, 5 Nisan 2024 tarihinde kullanılabilir ve açık statüdeki kredi kartına yüklenecektir.

Kampanya başlangıç tarihi itibariyle aktif olan talimatların iptal edilerek tekrar talimat verilmesi durumunda, verilen talimat kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Bir müşterinin kredi kartından veya vadesiz hesabından tanımlı olan fatura talimatının iptal edilerek farklı bir müşteri tarafından tekrar verilmesi durumunda, verilen talimat kampanyaya dahil olmayacaktır.

Vadesiz hesaptan verilen talimatların iptal edilerek kredi kartından veya kredi kartından verilen talimatın iptal edilerek vadesiz hesaptan verilmesi durumunda, verilen talimat kampanyaya dahil olmayacaktır.

Yozgat Fatura 2.Jpg

Kaynak: HABER MERKEZİ