Aday olduğu günden itibaren İncirliova’yı karış karış gezen, çalmadık kapı sıkmadık el bırakmayan Gökmen’e mahalle sohbet toplantılarının yanı sıra ev ziyaretlerinde de vatandaşlar yoğun ilgi ve destek veriyor.

İncirliova Belediyesi ve Atatürk Meydanı önünde organize edilen araç konvoylarına yüzlerce araç ve binlerce vatandaşın katılımıyla gövde gösterisi yapan Gökmen’i halk meşale ve alkışlarla karşılıyor.

Meydanlarda “Eskiye güle güle yeniye merhaba” “Osman gelecek dertler bitecek” “Halkın adamı halkın başkanı” sloganlarıyla karşılaşan Başkan Adayı Gökmen’i vatandaşlar yeni Belediye Başkanı gibi karşılayıp bağrına basıyor.

Genç, dinamik, heyecanlı ve samimi duruşuyla halkın ilgisini, sevgisini kazandığı görülen Gökmen, mahallelerde düzenlediği sohbet toplantılarına yüzleri zaman zaman binleri bulan katılımlar nedeniyle adeta miting yapıp gövde gösterisinde bulunuyor.

Koçarlı’da ilk meclis toplantısı yapıldı Koçarlı’da ilk meclis toplantısı yapıldı

“İŞİMİZ DE SEVDAMIZ DA İNCİRLİOVA”

Seçim çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan CHP İncirliova Belediye Başkan Adayı Gökmen, “Ayırmadan, ayrıştırmadan İncirliova hepimizin” sloganıyla hareket ediyoruz. Kısır siyasi çekişmeler, kavga ve kargaşadan uzak İncirliova’mızın tamamını kucaklayan bir anlayışla yolumuza devam ediyoruz. Gittiğimiz hemen her yerde vatandaşlarımız bizi hiç yalnız bırakmıyor. İçten samimi bir şekilde bizleri karşılayıp bağrına basıyor. Onların sevgisine desteklerine layık olacağız. Göreve geldiğimizde gece gündüz demeden karınca misali çalışıp halkımızın derdine derman İncirliova’mızın sorunlarına çözüm olacağız. Güzel İncirliova’mızı güler yüzlü insan ve hizmet odaklı bir belediyecilik anlayışına kavuşturup modern bir kent haline getireceğiz” ifadelerini kullandı.

Editör: Gizem PEKTAŞ