Yerel seçim hazırlıklarına yoğun tempoda devam eden CHP Germencik Belediye Başkan Adayı Burak Zencirci, esnafın kahvaltı sofrasına misafir oldu. İlçe merkezinde kurulan incir pazarına gelen Zencirci, esnaflarla birlikte kahvaltı yaptı. Kendisiyle ekmeğini paylaşan esnafların sorun ve taleplerini de dinleyen Zencirci, göreve seçildiğinde talepleri yerine getireceğini, sorunlara da çözüm olacağını dile getirdi.
"SEÇİLDİĞİMİZDE DEĞİŞMEYECEĞİZ"
Zengin, fakir ayrımı yapmaksızın her vatandaşla iyi ilişkiler kuran, samimiyeti ve güler yüzüyle taraflı, tarafsız herkesin gönlünü kazanmasını bilen 'Halk Adamı' Zencirci, "Göreve seçildiğimizde kesinlikle değişmeyeceğiz. Dün olduğu gibi, bugün de yarın da vatandaşımızın, esnafımızın yanında olacağız. Sorun ve talepleri çok iyi biliyoruz. Yapacağımız hizmet ve yatırımlarla ilçemizin önünü açıp, vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştıracağız" ifadelerini kullandı.
Zencirci, kendilerinden ilgi ve sevgilerini eksik etmeyen tüm vatandaşlara da teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.