Kütahya’da sona eren Türkiye Şampiyonası Yarı Final maçlarında, Aydın’ı temsil eden Aydın Bilgi Koleji Anadolu Lisesi, Türkiye’de ilk 8 takım arasına kalarak Aydın’a bir ilki yaşattı. Bu turda A Grubu’nda yer alan Bilgi Koleji, ilk maçında Eskişehir Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni 1-0, ikinci maçında Ufuk Arslan Anadolu Lisesi’ni 2-1’lik skorlarla yendi. Son maçında Antalya Atatürk Anadolu Lisesi’ne 4-1 mağlup olmasına rağmen, grup ikincisi olan Bilgi Koleji, Türkiye’de ilk 8 takım arasına kalma maçı oynamaya hak kazandı. Son karşılaşmada B Grubu lideri İstanbul Başakşehir Anadolu Lisesi ile karşı karşıya gelen Bilgi Koleji rakibini 5-1’lik skorla geçerek Yozgat’ta yapılacak olan Türkiye Finali’ne adını yazdırdı. Türkiye finaline yükselerek Aydın’a bir ilki yaşatan Bilgi Koleji, bu başarı ile Aydın’ın gururu oldu. Elde ettiği başarı ile Kütahya’dan Aydın’a dönen Bilgi Koleji’ni, okul idaresi, futbolcu velileri ve arkadaşları karşıladı. Efeler Adnan Menderes Stadı arkasındaki otoparkta yapılan görkemli karşılaşma töreninde büyük sevinç yaşandı. Meşaleler yakılıp, konfetilerin patlatıldığı görkemli karşılaşmada başarının mimarı olan teknik heyet ve futbolcular, kendilerini yalnız bırakmayanlarla kucaklaştı. “HEDEFİMİZ KUPAYI AYDIN’A GETİRMEK” Türkiye’de ilk 8 takım arasına kalmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Aydın Bilgi Koleji Anadolu Lisesi Kurucu ortağı Argun Budanur, “Çocuklarımızla ne kadar gurur duysak azdır. Onlar okulumuzu ve Aydın’ımızı en iyi şekilde temsil ederek Türkiye’de ilk 8 takım arasına kaldı ve bu başarı ile de Aydın’ımıza bir ilki yaşattı. Çocuklarımızı onurlandırmak için farklı bir karşılama töreni yapmak istedik. Çocuklarımıza bize yaşattıkları bu mutluluktan dolayı teşekkür ediyoruz. Hedefimiz kupayı Aydın’a getirmek” dedi.
Şampiyona görkemli karşılama
Okullar Arası Genç Erkek Futsal Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye finaline kalarak ilk 8 takım arasına adını yazdıran Aydın Bilgi Koleji Anadolu Lisesi, Aydın’da görkemli bir tören ile karşılandı. Kütahya’da sona eren Türkiye Şampiyonası Yarı Final maçlarında, Aydın’ı temsil eden Aydın Bilgi Koleji Anadolu Lisesi, Türkiye’de ilk 8 takım arasına kalarak Aydın’a bir ilki yaşattı. Bu turda A Grubu’nda yer alan Bilgi Koleji, ilk maçında Eskişehir Yu
Okullar Arası Genç Erkek Futsal Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye finaline kalarak ilk 8 takım arasına adını yazdıran Aydın Bilgi Koleji Anadolu Lisesi, Aydın’da görkemli bir tören ile karşılandı.
Kütahya’da sona eren Türkiye Şampiyonası Yarı Final maçlarında, Aydın’ı temsil eden Aydın Bilgi Koleji Anadolu Lisesi, Türkiye’de ilk 8 takım arasına kalarak Aydın’a bir ilki yaşattı. Bu turda A Grubu’nda yer alan Bilgi Koleji, ilk maçında Eskişehir Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni 1-0, ikinci maçında Ufuk Arslan Anadolu Lisesi’ni 2-1’lik skorlarla yendi. Son maçında Antalya Atatürk Anadolu Lisesi’ne 4-1 mağlup olmasına rağmen, grup ikincisi olan Bilgi Koleji, Türkiye’de ilk 8 takım arasına kalma maçı oynamaya hak kazandı. Son karşılaşmada B Grubu lideri İstanbul Başakşehir Anadolu Lisesi ile karşı karşıya gelen Bilgi Koleji rakibini 5-1’lik skorla geçerek Yozgat’ta yapılacak olan Türkiye Finali’ne adını yazdırdı. Türkiye finaline yükselerek Aydın’a bir ilki yaşatan Bilgi Koleji, bu başarı ile Aydın’ın gururu oldu. Elde ettiği başarı ile Kütahya’dan Aydın’a dönen Bilgi Koleji’ni, okul idaresi, futbolcu velileri ve arkadaşları karşıladı. Efeler Adnan Menderes Stadı arkasındaki otoparkta yapılan görkemli karşılaşma töreninde büyük sevinç yaşandı. Meşaleler yakılıp, konfetilerin patlatıldığı görkemli karşılaşmada başarının mimarı olan teknik heyet ve futbolcular, kendilerini yalnız bırakmayanlarla kucaklaştı. “HEDEFİMİZ KUPAYI AYDIN’A GETİRMEK” Türkiye’de ilk 8 takım arasına kalmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Aydın Bilgi Koleji Anadolu Lisesi Kurucu ortağı Argun Budanur, “Çocuklarımızla ne kadar gurur duysak azdır. Onlar okulumuzu ve Aydın’ımızı en iyi şekilde temsil ederek Türkiye’de ilk 8 takım arasına kaldı ve bu başarı ile de Aydın’ımıza bir ilki yaşattı. Çocuklarımızı onurlandırmak için farklı bir karşılama töreni yapmak istedik. Çocuklarımıza bize yaşattıkları bu mutluluktan dolayı teşekkür ediyoruz. Hedefimiz kupayı Aydın’a getirmek” dedi.
Kütahya’da sona eren Türkiye Şampiyonası Yarı Final maçlarında, Aydın’ı temsil eden Aydın Bilgi Koleji Anadolu Lisesi, Türkiye’de ilk 8 takım arasına kalarak Aydın’a bir ilki yaşattı. Bu turda A Grubu’nda yer alan Bilgi Koleji, ilk maçında Eskişehir Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni 1-0, ikinci maçında Ufuk Arslan Anadolu Lisesi’ni 2-1’lik skorlarla yendi. Son maçında Antalya Atatürk Anadolu Lisesi’ne 4-1 mağlup olmasına rağmen, grup ikincisi olan Bilgi Koleji, Türkiye’de ilk 8 takım arasına kalma maçı oynamaya hak kazandı. Son karşılaşmada B Grubu lideri İstanbul Başakşehir Anadolu Lisesi ile karşı karşıya gelen Bilgi Koleji rakibini 5-1’lik skorla geçerek Yozgat’ta yapılacak olan Türkiye Finali’ne adını yazdırdı. Türkiye finaline yükselerek Aydın’a bir ilki yaşatan Bilgi Koleji, bu başarı ile Aydın’ın gururu oldu. Elde ettiği başarı ile Kütahya’dan Aydın’a dönen Bilgi Koleji’ni, okul idaresi, futbolcu velileri ve arkadaşları karşıladı. Efeler Adnan Menderes Stadı arkasındaki otoparkta yapılan görkemli karşılaşma töreninde büyük sevinç yaşandı. Meşaleler yakılıp, konfetilerin patlatıldığı görkemli karşılaşmada başarının mimarı olan teknik heyet ve futbolcular, kendilerini yalnız bırakmayanlarla kucaklaştı. “HEDEFİMİZ KUPAYI AYDIN’A GETİRMEK” Türkiye’de ilk 8 takım arasına kalmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Aydın Bilgi Koleji Anadolu Lisesi Kurucu ortağı Argun Budanur, “Çocuklarımızla ne kadar gurur duysak azdır. Onlar okulumuzu ve Aydın’ımızı en iyi şekilde temsil ederek Türkiye’de ilk 8 takım arasına kaldı ve bu başarı ile de Aydın’ımıza bir ilki yaşattı. Çocuklarımızı onurlandırmak için farklı bir karşılama töreni yapmak istedik. Çocuklarımıza bize yaşattıkları bu mutluluktan dolayı teşekkür ediyoruz. Hedefimiz kupayı Aydın’a getirmek” dedi.
Yorumlar
Trend Haberler
![Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/fdsfhgh.jpg)
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
![Nazilli’de seferberlik](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/nazillide-temizlik-seferberligi-43001070ab94107956f8089416ed39b1.jpg)
Nazilli’de seferberlik
![Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c602.jpg)
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
![Aydın'da yıkım devam ediyor](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/yikimaydin.jpg)
Aydın'da yıkım devam ediyor
![Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c625.jpg)
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
![Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/afyonda-42-mahalleye-elektirik-v.png)
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi