Emniyet personelini, ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirmek için Aydın İl Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ ve Aydın Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Selma Özcan arasında protokol imzalandı. Yapılan protokol çerçevesinde hastalıklı dişlerin ağız ve insan vücudundaki diğer organların sağlığını da tetiklediği konusunda farkındalık oluşturmak ve yaşam kalitesini arttırmak hedefleniyor. 1 Mart-30 Nisan tarihleri arasında İl Emniyet Müdürlüğü’nün belirleyeceği alanlarda, Genel Sekreterliğe bağlı Efeler, Nazilli ve Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerince, belirlenen ekipler tarafından tüm emniyet personeli genel ‘Diş ve Ağız Sağlığı Taraması’ndan geçirilecek. Ağız ve diş sağlığı uzmanları basit düzeydeki tedavileri yapıp, tespit ve teşhis edilen hastalıkların ileri düzeydeki tedavilerinin yapılabilmesi için de ‘Diş ve Ağız Sağlığı Merkezlerine’ gerekli yönlendirmeleri yapacak. Ayrıca yapılacak olan çalışmada yoğun ve fedakar bir mesai içinde olan Emniyet personeline düzenli olarak diş fırçalama alışkanlığı kazandırılması da amaçlanıyor.
Aydın polisinin dişi kontrolden geçecek
Aydın Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği ile Aydın İl Emniyet Müdürlüğü arasında ‘Sağlık Takipte, Emniyet Sağlıklı Gülüşlerde, Polisimizin Dişleri Güvende’ protokolü imzalandı. Emniyet personelini, ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirmek için Aydın İl Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ ve Aydın Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Selma Özcan arasında protokol imzalandı. Yapılan protokol çerçevesinde hastalıklı dişler
Aydın Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği ile Aydın İl Emniyet Müdürlüğü arasında ‘Sağlık Takipte, Emniyet Sağlıklı Gülüşlerde, Polisimizin Dişleri Güvende’ protokolü imzalandı.
Emniyet personelini, ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirmek için Aydın İl Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ ve Aydın Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Selma Özcan arasında protokol imzalandı. Yapılan protokol çerçevesinde hastalıklı dişlerin ağız ve insan vücudundaki diğer organların sağlığını da tetiklediği konusunda farkındalık oluşturmak ve yaşam kalitesini arttırmak hedefleniyor. 1 Mart-30 Nisan tarihleri arasında İl Emniyet Müdürlüğü’nün belirleyeceği alanlarda, Genel Sekreterliğe bağlı Efeler, Nazilli ve Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerince, belirlenen ekipler tarafından tüm emniyet personeli genel ‘Diş ve Ağız Sağlığı Taraması’ndan geçirilecek. Ağız ve diş sağlığı uzmanları basit düzeydeki tedavileri yapıp, tespit ve teşhis edilen hastalıkların ileri düzeydeki tedavilerinin yapılabilmesi için de ‘Diş ve Ağız Sağlığı Merkezlerine’ gerekli yönlendirmeleri yapacak. Ayrıca yapılacak olan çalışmada yoğun ve fedakar bir mesai içinde olan Emniyet personeline düzenli olarak diş fırçalama alışkanlığı kazandırılması da amaçlanıyor.
Emniyet personelini, ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirmek için Aydın İl Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ ve Aydın Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Selma Özcan arasında protokol imzalandı. Yapılan protokol çerçevesinde hastalıklı dişlerin ağız ve insan vücudundaki diğer organların sağlığını da tetiklediği konusunda farkındalık oluşturmak ve yaşam kalitesini arttırmak hedefleniyor. 1 Mart-30 Nisan tarihleri arasında İl Emniyet Müdürlüğü’nün belirleyeceği alanlarda, Genel Sekreterliğe bağlı Efeler, Nazilli ve Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerince, belirlenen ekipler tarafından tüm emniyet personeli genel ‘Diş ve Ağız Sağlığı Taraması’ndan geçirilecek. Ağız ve diş sağlığı uzmanları basit düzeydeki tedavileri yapıp, tespit ve teşhis edilen hastalıkların ileri düzeydeki tedavilerinin yapılabilmesi için de ‘Diş ve Ağız Sağlığı Merkezlerine’ gerekli yönlendirmeleri yapacak. Ayrıca yapılacak olan çalışmada yoğun ve fedakar bir mesai içinde olan Emniyet personeline düzenli olarak diş fırçalama alışkanlığı kazandırılması da amaçlanıyor.
Yorumlar
Trend Haberler
![Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/fdsfhgh.jpg)
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
![Nazilli’de seferberlik](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/nazillide-temizlik-seferberligi-43001070ab94107956f8089416ed39b1.jpg)
Nazilli’de seferberlik
![Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c602.jpg)
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
![Aydın'da yıkım devam ediyor](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/yikimaydin.jpg)
Aydın'da yıkım devam ediyor
![Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c625.jpg)
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
![Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/afyonda-42-mahalleye-elektirik-v.png)
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi