STK’lar terörü lanetledi

STK’lar terörü lanetledi
Kayseri’de kalleşçe gerçekleştirilen, şehit ve yaralılar olan, hain terör saldırısını NAZENDER, Muharip Gaziler Derneği ve Türkiye İşçi Emeklileri Derneği ortak bir basın açıklamasıyla lanetledi.Nazilli Belediye Meydanında toplanan Kayseri’deki hain saldırıyı lanetleyen Muharip Gaziler Derneği, TÜED ve NAZENDER derneği başkan ve üyeleri yaptıkları ortak basın açıklamasında olayı lanetleyerek, Türk milletinin daima güçlü olduğunu belirttiler. Dev Tü

Kayseri’de kalleşçe gerçekleştirilen, şehit ve yaralılar olan, hain terör saldırısını NAZENDER, Muharip Gaziler Derneği ve Türkiye İşçi Emeklileri Derneği ortak bir basın açıklamasıyla lanetledi.

Nazilli Belediye Meydanında toplanan Kayseri’deki hain saldırıyı lanetleyen Muharip Gaziler Derneği, TÜED ve NAZENDER derneği başkan ve üyeleri yaptıkları ortak basın açıklamasında olayı lanetleyerek, Türk milletinin daima güçlü olduğunu belirttiler. Dev Türk bayrağı açılan ortak basın açıklamasına NAZENDER Başkanı Tayfun Yazıcı, TÜED Başkanı Faruk Baştepe, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Başkanı Hasan Karataş ve dernek üyeleri katıldı.   

“TÜRK MİLLETİ DAİMA GÜÇLÜ VE KUVVETLİDİR”

Dernekler adına basın açıklamasını Türkiye Muharip Gaziler Derneği başkanı Hasan Karataş yaptı. Bizi yutamayacaklar, boğazlarında kalacağız diyen Başkan Karataş, ortak basın açıklamasında, “Çanakkale’de, Sakarya’da Antep’te nasıl hüsrana uğradılarsa bu teşebbüslerinde de aynı hüsrana uğrayacaklar. Bu emperyalistler ve onların köpekliğini, uşaklığını yapan hain terör örgütleri,  Onlar çocuk eti yemeye alışmışlar. Ama bizleri yiyemezler. Bizi yutamayacaklar, boğazlarında kalacağız. Türk milleti daima güçlüdür, kuvvetlidir ve daima insanlığın yanındadır. Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan başımızda olduğu sürece bizi yenemeyecekler. Muvaffak olamayacaklardır. Biz daima muvaffak olan taraf olacağız. Ölenlere rahmet, yaralılara acil şifalar dileriz” ifadeleri kullanıldı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.