Efeler Belediyesi'nin Ata ve Kızılcaköy Mahalleri'ndeki Kültür ve Sanat Evleri'nde yılbaşı nedeniyle bir dizi etkinlik düzenlendi. Hep birlikte yılbaşı pastası kesen çocuklar, hazırladıkları çeşitli gösteriler ile keyifli dakikalar geçirdi. Birlikte oyunlar oynayıp, şarkılar söyleyen minikler yeni yıl mesajı vermeyi de ihmal etmedi. Düzenlenen etkinlik için Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’a teşekkür eden çocuklar, yeni yılın herkese barış ve mutluluk getirmesi” dileğinde bulundular.
Efelerli miniklerin yeni yıl coşkusu
Efeler Belediyesinin Ata ve Kızılcaköy Mahallelerindeki Kültür ve Sanat Evlerinde eğitim gören çocuklar düzenlenen yeni yıl kutlamaları ile doyasıya eğlendi. Efeler Belediyesinin Ata ve Kızılcaköy Mahallerindeki Kültür ve Sanat Evlerinde yılbaşı nedeniyle bir dizi etkinlik düzenlendi. Hep birlikte yılbaşı pastası kesen çocuklar, hazırladıkları çeşitli gösteriler ile keyifli dakikalar geçirdi. Birlikte oyunlar oynayıp, şarkılar söyleyen minikler yeni y
Efeler Belediyesi'nin Ata ve Kızılcaköy Mahalleleri'ndeki Kültür ve Sanat Evleri'nde eğitim gören çocuklar düzenlenen yeni yıl kutlamaları ile doyasıya eğlendi.
Efeler Belediyesi'nin Ata ve Kızılcaköy Mahalleri'ndeki Kültür ve Sanat Evleri'nde yılbaşı nedeniyle bir dizi etkinlik düzenlendi. Hep birlikte yılbaşı pastası kesen çocuklar, hazırladıkları çeşitli gösteriler ile keyifli dakikalar geçirdi. Birlikte oyunlar oynayıp, şarkılar söyleyen minikler yeni yıl mesajı vermeyi de ihmal etmedi. Düzenlenen etkinlik için Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’a teşekkür eden çocuklar, yeni yılın herkese barış ve mutluluk getirmesi” dileğinde bulundular.
Efeler Belediyesi'nin Ata ve Kızılcaköy Mahalleri'ndeki Kültür ve Sanat Evleri'nde yılbaşı nedeniyle bir dizi etkinlik düzenlendi. Hep birlikte yılbaşı pastası kesen çocuklar, hazırladıkları çeşitli gösteriler ile keyifli dakikalar geçirdi. Birlikte oyunlar oynayıp, şarkılar söyleyen minikler yeni yıl mesajı vermeyi de ihmal etmedi. Düzenlenen etkinlik için Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’a teşekkür eden çocuklar, yeni yılın herkese barış ve mutluluk getirmesi” dileğinde bulundular.
Yorumlar
Trend Haberler
![Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/fdsfhgh.jpg)
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
![Nazilli’de seferberlik](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/nazillide-temizlik-seferberligi-43001070ab94107956f8089416ed39b1.jpg)
Nazilli’de seferberlik
![Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c602.jpg)
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
![Aydın'da yıkım devam ediyor](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/yikimaydin.jpg)
Aydın'da yıkım devam ediyor
![Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c625.jpg)
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
![Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/afyonda-42-mahalleye-elektirik-v.png)
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi