Erdem; “CHP'de genel başkanlık hedefi olanlar Türkiye'yi il il gezmeye başladı”

Erdem; “CHP'de genel başkanlık hedefi olanlar Türkiye'yi il il gezmeye başladı”
AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, “CHPde genel başkanlık hedefi olanlar Türkiyeyi il il gezmeye başladı” dedi.AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof.Dr. Metin Feyzioğlu’nun Aydın ziyaretini değerlendirdi. Erdem; “CHPliler de referandum da evet çıkacağını öngörüyor. Referandumda evet çıktığında CHPde kurultay gündeme gelecek. CHPde genel başkanlık hedefi olanlar Türkiyeyi il il gezmeye başladılar. Metin Fey

AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, “CHP'de genel başkanlık hedefi olanlar Türkiye'yi il il gezmeye başladı” dedi.

AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof.Dr. Metin Feyzioğlu’nun Aydın ziyaretini değerlendirdi. Erdem; “CHP'liler de referandum da 'evet' çıkacağını öngörüyor. Referandumda 'evet' çıktığında CHP'de kurultay gündeme gelecek. CHP'de genel başkanlık hedefi olanlar Türkiye'yi il il gezmeye başladılar. Metin Feyzioğlu, ilk CHP kurultayında genel başkanlığa aday olacak. Barolar da Feyzioğlu'na destek verecek” dedi.

Mehmet Erdem; bu yönüyle Metin Feyzioğlu' nun görünürde "Hayır" propogandası yaptığını ancak işin arka planında inceden politik hesaplar yapıldığını, milletin Türkiye' de hangi oyunların oynandığını çok iyi bildiğini, vatandaşın iyi analiz yaptığını ve her türlü gelişmeyi yakından takip ettiğini de sözlerine ekledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.