Muhtar seçildiği günden bu yana hemen her gün Kaymakamlığın yaptığı evde yalnız yaşayan, 80 yaşındaki bel fıtığı rahatsızlığı olan Ayşe Demirdöven isimli yaşlı kadının evine giderek soba kovasını hazırlayan Tayfun Karaoğlan, gönüllere dokunmaya devam ediyor. 3 çocuğu ilçe dışında ikamet eden, memleketini sevdiği için onlarla yaşamak yerine ilçesinde kalmaya devam eden Ayşe Demirdöven’in en büyük yardımcısı mahalle sakinleri ile birlikte mahalle muhtarı Tayfun Karaoğlan. Mahallesindeki diğer yaşlılarla birlikte her gün yaşlı kadının evine gelerek bir isteği olup olmadığını soran, kış günlerinde sobasında yakacağı kovayı kömür ve odun katarak hazırlayan Karaoğlan, muhtarlığın gönül işi olduğunu belirtiyor.
Muhtardan alkışlanacak hareket
Karacasu’nun merkez mahallelerinden Cabi Mahallesi Muhtarı Tayfun Karaoğlan, mahalle ile resmi kurumlar arasında köprü olması, mahallenin sorunlarının çözülmesi için çalışmasının yanı sıra, yaşlılarla yakından ilgilenmesi ile de dikkat çekiyor.
Yorumlar
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi