Didim’in Balat Mahallesi sakinleri hafta sonunda seçime gidecek. Muhtar seçilen Veli Pir’in muhtarlığının düşmesi üzerine vekaleten birinci aza Halil Öztürk uzun zamandır muhtarlık görevini sürdürüyordu. Didim İlçe Seçim Kurulu eski muhtar hakkında görevinin sona erdiği kararı vermesinin ardından 4 Haziran Pazar günü Balat’ta seçimleri yapılacak. Mahallede yaklaşık 900’a yakın seçmenin sandığa gideceği öğrenilirken muhtarlık için 3 sandık kurulacak. Hafta sonundaki Muhtarlık seçimleri için mevcut muhtarlık görevini yürüten Halil Öztürk’ün yanı sıra Mehmet Konya ve Menduh Berber aday olduğu öğrenildi.
Balat muhtarlık seçimine gidiyor
2019 yerel seçimlerinde Didim Balat Mahallesinde Muhtar seçilen Veli Pir’in muhtarlığının düşmesi üzerine bu hafta sonu mahalle sakinleri yeniden sandığa gidecek. Didim’in Balat Mahallesi sakinleri hafta sonunda seçime gidecek. Muhtar seçilen Veli Pir’in muhtarlığının düşmesi üzerine vekaleten birinci aza Halil Öztürk uzun zamandır muhtarlık görevini sürdürüyordu. Didim İlçe Seçim Kurulu eski muhtar hakkında görevinin sona erdiği kararı vermesinin ard
2019 yerel seçimlerinde Didim Balat Mahallesinde Muhtar seçilen Veli Pir’in muhtarlığının düşmesi üzerine bu hafta sonu mahalle sakinleri yeniden sandığa gidecek.
Didim’in Balat Mahallesi sakinleri hafta sonunda seçime gidecek. Muhtar seçilen Veli Pir’in muhtarlığının düşmesi üzerine vekaleten birinci aza Halil Öztürk uzun zamandır muhtarlık görevini sürdürüyordu. Didim İlçe Seçim Kurulu eski muhtar hakkında görevinin sona erdiği kararı vermesinin ardından 4 Haziran Pazar günü Balat’ta seçimleri yapılacak. Mahallede yaklaşık 900’a yakın seçmenin sandığa gideceği öğrenilirken muhtarlık için 3 sandık kurulacak. Hafta sonundaki Muhtarlık seçimleri için mevcut muhtarlık görevini yürüten Halil Öztürk’ün yanı sıra Mehmet Konya ve Menduh Berber aday olduğu öğrenildi.
Didim’in Balat Mahallesi sakinleri hafta sonunda seçime gidecek. Muhtar seçilen Veli Pir’in muhtarlığının düşmesi üzerine vekaleten birinci aza Halil Öztürk uzun zamandır muhtarlık görevini sürdürüyordu. Didim İlçe Seçim Kurulu eski muhtar hakkında görevinin sona erdiği kararı vermesinin ardından 4 Haziran Pazar günü Balat’ta seçimleri yapılacak. Mahallede yaklaşık 900’a yakın seçmenin sandığa gideceği öğrenilirken muhtarlık için 3 sandık kurulacak. Hafta sonundaki Muhtarlık seçimleri için mevcut muhtarlık görevini yürüten Halil Öztürk’ün yanı sıra Mehmet Konya ve Menduh Berber aday olduğu öğrenildi.
Yorumlar
Trend Haberler
![Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/fdsfhgh.jpg)
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
![Nazilli’de seferberlik](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/nazillide-temizlik-seferberligi-43001070ab94107956f8089416ed39b1.jpg)
Nazilli’de seferberlik
![Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c602.jpg)
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
![Aydın'da yıkım devam ediyor](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/yikimaydin.jpg)
Aydın'da yıkım devam ediyor
![Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c625.jpg)
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
![Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/afyonda-42-mahalleye-elektirik-v.png)
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi