Başkan Alıcık’ın ziyaretinden ve kendilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden Başkan Veysel Adak ile Nazilli Alevi Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri Mart ayı içerisinde yaptıkları dayanışma gecesi hakkında ve gündeme dair sohbet ettiler. Yaratılanı yaratandan ötürü sevdiklerini belirten Başkan Alıcık; “Bizim tek derdimiz birlik beraberlik içinde üzerinde yaşadığımız vatan topraklarına sahip çıkmak ve insanlara hizmet etmektir. Biz Belediye Başkanı olarak toplumun bütün kesimleri ile barışık olmak zorundayız. Ne siyasi ne de başka türlü insan ya da sınıf ayırımı yapamayız. Bizim için önemli olan tek unsur toplumun her kesimine hizmet sunabilmektir" diye konuştu.
Başkan Alıcık, Alevi Derneğini ziyaret etti
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Alevi Kültür ve Dayanışma Derneğine iadeyi ziyarette bulundu. Başkan Haluk Alıcık, Dernek Başkanı Veysel Adak ve yönetim kurulu üyelerini karşıladı. Başkan Alıcık’ın ziyaretinden ve kendilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden Başkan Veysel Adak ile Nazilli Alevi Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri Mart ayı içerisinde yaptıkları dayanışma gecesi hakkında ve gündeme dair sohbet ettiler. Yaratıla
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Alevi Kültür ve Dayanışma Derneğine iadeyi ziyarette bulundu. Başkan Haluk Alıcık, Dernek Başkanı Veysel Adak ve yönetim kurulu üyelerini karşıladı.
Başkan Alıcık’ın ziyaretinden ve kendilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden Başkan Veysel Adak ile Nazilli Alevi Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri Mart ayı içerisinde yaptıkları dayanışma gecesi hakkında ve gündeme dair sohbet ettiler. Yaratılanı yaratandan ötürü sevdiklerini belirten Başkan Alıcık; “Bizim tek derdimiz birlik beraberlik içinde üzerinde yaşadığımız vatan topraklarına sahip çıkmak ve insanlara hizmet etmektir. Biz Belediye Başkanı olarak toplumun bütün kesimleri ile barışık olmak zorundayız. Ne siyasi ne de başka türlü insan ya da sınıf ayırımı yapamayız. Bizim için önemli olan tek unsur toplumun her kesimine hizmet sunabilmektir" diye konuştu.
Başkan Alıcık’ın ziyaretinden ve kendilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden Başkan Veysel Adak ile Nazilli Alevi Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri Mart ayı içerisinde yaptıkları dayanışma gecesi hakkında ve gündeme dair sohbet ettiler. Yaratılanı yaratandan ötürü sevdiklerini belirten Başkan Alıcık; “Bizim tek derdimiz birlik beraberlik içinde üzerinde yaşadığımız vatan topraklarına sahip çıkmak ve insanlara hizmet etmektir. Biz Belediye Başkanı olarak toplumun bütün kesimleri ile barışık olmak zorundayız. Ne siyasi ne de başka türlü insan ya da sınıf ayırımı yapamayız. Bizim için önemli olan tek unsur toplumun her kesimine hizmet sunabilmektir" diye konuştu.
Yorumlar
Trend Haberler
![Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/fdsfhgh.jpg)
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
![Nazilli’de seferberlik](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/nazillide-temizlik-seferberligi-43001070ab94107956f8089416ed39b1.jpg)
Nazilli’de seferberlik
![Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c602.jpg)
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
![Aydın'da yıkım devam ediyor](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/yikimaydin.jpg)
Aydın'da yıkım devam ediyor
![Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c625.jpg)
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
![Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/afyonda-42-mahalleye-elektirik-v.png)
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi