TŞOF Didim tesisleri tatilcilerin de hizmetinde

TŞOF Didim tesisleri tatilcilerin de hizmetinde
Türkiye Şoförler Odası Federasyonunun Didim’de bulunan Eğitim ve Dinlenme tesislerinde halka açıldı. Tesis Genel Müdürü Talip Özen “İktisadi olarak hizmet veren tesisimiz halka arz edilmiş ve tesis imkanlarından halkımızın istifade etme imkanı sunulmuştur” dedi. Didim’de 16 Mayıs 1994 tarihinde faaliyete geçen Türkiye Şoförler Odası Federasyonunun bünyesindeki Eğitim ve Dinlenme tesisleri yerli ve yabancı turistlere de hizmet vermeye başladı. 2011 yıl

Türkiye Şoförler Odası Federasyonunun Didim’de bulunan Eğitim ve Dinlenme tesislerinde halka açıldı. Tesis Genel Müdürü Talip Özen “İktisadi olarak hizmet veren tesisimiz halka arz edilmiş ve tesis imkanlarından halkımızın istifade etme imkanı sunulmuştur” dedi. 

  Didim’de 16 Mayıs 1994 tarihinde faaliyete geçen Türkiye Şoförler Odası Federasyonunun bünyesindeki Eğitim ve Dinlenme tesisleri yerli ve yabancı turistlere de hizmet vermeye başladı. 2011 yılı itibariyle TŞOF Didim tesisleri bünyesinde çalışmaya başlayan ve Turizm sektöründe uzun yıllar çeşitli görevlerde bulunan Tesis Genel Müdürü Talip Özen konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Göreve başladığımız günden bu yana radikal değişikliklere imza atarak ve sektöre kalifiye eleman kazandırmaya çalıştık. TŞOF Didim özel eğitim ve dinlenme tesisleri kuruluş tarihi olan 16 Mayıs 1994 tarihinden itibaren federasyon bünyesindeki birliklere hizmet vermekteydi. 2017 sezonuna adım attığımız şu günlerde yapmış olduğu değişiklikler ile bu senede kurumsal ilke bütünlüğünden ödün vermeden hizmet etmeye devam ediyoruz. İktisadi olarak hizmet veren tesis 2014 tarihinden bu yana halka arz edilmiş ve tesis imkânlarından istifade etme imkânı sunulmuştur. Bu doğrultuda birçok yenilik ve iyileştirmeye imza atılmıştır. Müşteri memnuniyeti daima işletme menfaatlerinin üstünde tutulmuştur. Köklü geçmişini, modernize ile buluşturup; bütünleştiren kurumsal işletme özgün hizmet tarzıyla bu sezonda faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Didim’in huzur veren doğasında; güler yüz, profesyonellik ve aile ortamı arayan tatil severleri mütevazı işletmelerinde görmekten heyecan ve mutluluk duyacağız. 2017 turizm sezonunun ülkemiz sınırları içerisindeki işletmelere bol kazanç getirmesi temenni ediyorum” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.