AYDEM’in Didim’deki elektrik dağıtım işletmesinde yetkili kişiyle görüşen MHP Didim Belediye Meclis üyeleri Salih Yarmacı, Onur Çağlar, Nuh Ali Yılmaz ve Özgür Makascıoğlu ziyaretin sebebi konusunda basına bilgiler verdi.Konuyla ilgili konuşan MHP Didim Belediye Meclis Üyesi Özgür Makascıoğlu ise “Elektrik kesintileri için buradaydık. Didim halkın talepleri var. Söylediklerine göre son 10 yıl içerisinde Didim’de en fazla elektrik kullanımı olduğunu,55 Megahertz enerji seviyesinin tüketildiğini, bu sebepten dolayı hatların kaldırmadığını bize bildirdiler. Sorunun çözümü için iletişim santral merkezinin Didim’e taşınmasını tavsiye ettiler. Bizde bununla ilgili gerekirse imza kampanyası başlatarak iletişim santral merkezinin Didim’e getirilmesine öncü olmak istiyoruz.”diye konuştu.
MHP’li Meclis Üyesi Elektrik kesintilerinin nedenlerini öğrendi
MHP Didim Belediye Meclis üyeleri, ilçede son günlerde yaşanan sık elektrik kesintilerinin nedenleri öğrenmek ve sorunun çözümü noktasında atılması gereken adımlarla ilgili bilgi almak için AYDEM’in Didim’deki merkezini ziyaret etti. AYDEM’in Didim’deki elektrik dağıtım işletmesinde yetkili kişiyle görüşen MHP Didim Belediye Meclis üyeleri Salih Yarmacı, Onur Çağlar, Nuh Ali Yılmaz ve Özgür Makascıoğlu ziyaretin sebebi konusunda basına bilgiler verdi.
MHP Didim Belediye Meclis üyeleri, ilçede son günlerde yaşanan sık elektrik kesintilerinin nedenleri öğrenmek ve sorunun çözümü noktasında atılması gereken adımlarla ilgili bilgi almak için AYDEM’in Didim’deki merkezini ziyaret etti.
AYDEM’in Didim’deki elektrik dağıtım işletmesinde yetkili kişiyle görüşen MHP Didim Belediye Meclis üyeleri Salih Yarmacı, Onur Çağlar, Nuh Ali Yılmaz ve Özgür Makascıoğlu ziyaretin sebebi konusunda basına bilgiler verdi.Konuyla ilgili konuşan MHP Didim Belediye Meclis Üyesi Özgür Makascıoğlu ise “Elektrik kesintileri için buradaydık. Didim halkın talepleri var. Söylediklerine göre son 10 yıl içerisinde Didim’de en fazla elektrik kullanımı olduğunu,55 Megahertz enerji seviyesinin tüketildiğini, bu sebepten dolayı hatların kaldırmadığını bize bildirdiler. Sorunun çözümü için iletişim santral merkezinin Didim’e taşınmasını tavsiye ettiler. Bizde bununla ilgili gerekirse imza kampanyası başlatarak iletişim santral merkezinin Didim’e getirilmesine öncü olmak istiyoruz.”diye konuştu.
AYDEM’in Didim’deki elektrik dağıtım işletmesinde yetkili kişiyle görüşen MHP Didim Belediye Meclis üyeleri Salih Yarmacı, Onur Çağlar, Nuh Ali Yılmaz ve Özgür Makascıoğlu ziyaretin sebebi konusunda basına bilgiler verdi.Konuyla ilgili konuşan MHP Didim Belediye Meclis Üyesi Özgür Makascıoğlu ise “Elektrik kesintileri için buradaydık. Didim halkın talepleri var. Söylediklerine göre son 10 yıl içerisinde Didim’de en fazla elektrik kullanımı olduğunu,55 Megahertz enerji seviyesinin tüketildiğini, bu sebepten dolayı hatların kaldırmadığını bize bildirdiler. Sorunun çözümü için iletişim santral merkezinin Didim’e taşınmasını tavsiye ettiler. Bizde bununla ilgili gerekirse imza kampanyası başlatarak iletişim santral merkezinin Didim’e getirilmesine öncü olmak istiyoruz.”diye konuştu.
Yorumlar
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi