Aydın Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleştirilen ziyarette Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Nazilli’de görev yapan mahalle muhtarlarına ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.Başkan Çerçioğlu, Nazillili hemşerilerinin istekleri doğrultusunda kaliteli hizmet vermeye devam edeceklerini belirterek, “Sosyal belediyecilik anlayışıyla bizim felsefemiz halk ister büyükşehir yapar. 17 ilçenin tamamında çalışıyoruz. İl genelinde yaptığımız gibi Nazilli’de de projeleri hayata geçireceğiz. Yatırım hamlemiz geçen yıl olduğu gibi 2017’de devam edecek” dedi.Muhtarların vatandaşla kurumlar arasında köprü görevi üstlendiğini belirten Başkan Çerçioğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman muhtarlarımızın yanındayız. Karşılıklı fikir alışverişiyle muhtarlarımızın sorunlarını en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Tek amacımız Aydın halkına hizmet etmek” diye konuştu.2016’da Nazilli’ye 12 Milyon TL’lik YatırımAydın Büyükşehir Belediyesi yatırımlarına hız vermeden devam ediyor. Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü 2016 yılında Nazilli’ye 12 milyon TL’lik yatırım gerçekleştirdi.Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin başarılı çalışmaları ve Nazilli’ye yapılan hizmetleri sunum şeklinde izleyen muhtarlar, yapılan hizmetlerden dolayı gurur duyduklarını belirterek, muhtarların sorunlarıyla her zaman yakından ilgilenen Başkan Çerçioğlu’na teşekkür ettiler. Ziyaretin ardından Nazilli mahalle muhtarları Başkan Çerçioğlu’na çiçek takdim ederken, Mescitli mahalle muhtarı Nazmi Öztürk pamuk hediye etti.
Nazillili Mahalle Muhtarlarından Başkan Çerçioğlu'na Teşekkür
Nazilli’de görev yapan bir grup mahalle muhtarı, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etti.Aydın Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleştirilen ziyarette Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Nazilli’de görev yapan mahalle muhtarlarına ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.Başkan Çerçioğlu, Nazillili hemşerilerinin istekleri doğrultusunda kaliteli hizmet vermeye devam edeceklerini belirterek, “Sosyal belediyecilik anlayışıyla bizim f
Nazilli’de görev yapan bir grup mahalle muhtarı, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etti.
Aydın Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleştirilen ziyarette Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Nazilli’de görev yapan mahalle muhtarlarına ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.Başkan Çerçioğlu, Nazillili hemşerilerinin istekleri doğrultusunda kaliteli hizmet vermeye devam edeceklerini belirterek, “Sosyal belediyecilik anlayışıyla bizim felsefemiz halk ister büyükşehir yapar. 17 ilçenin tamamında çalışıyoruz. İl genelinde yaptığımız gibi Nazilli’de de projeleri hayata geçireceğiz. Yatırım hamlemiz geçen yıl olduğu gibi 2017’de devam edecek” dedi.Muhtarların vatandaşla kurumlar arasında köprü görevi üstlendiğini belirten Başkan Çerçioğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman muhtarlarımızın yanındayız. Karşılıklı fikir alışverişiyle muhtarlarımızın sorunlarını en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Tek amacımız Aydın halkına hizmet etmek” diye konuştu.2016’da Nazilli’ye 12 Milyon TL’lik YatırımAydın Büyükşehir Belediyesi yatırımlarına hız vermeden devam ediyor. Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü 2016 yılında Nazilli’ye 12 milyon TL’lik yatırım gerçekleştirdi.Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin başarılı çalışmaları ve Nazilli’ye yapılan hizmetleri sunum şeklinde izleyen muhtarlar, yapılan hizmetlerden dolayı gurur duyduklarını belirterek, muhtarların sorunlarıyla her zaman yakından ilgilenen Başkan Çerçioğlu’na teşekkür ettiler. Ziyaretin ardından Nazilli mahalle muhtarları Başkan Çerçioğlu’na çiçek takdim ederken, Mescitli mahalle muhtarı Nazmi Öztürk pamuk hediye etti.
Aydın Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleştirilen ziyarette Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Nazilli’de görev yapan mahalle muhtarlarına ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.Başkan Çerçioğlu, Nazillili hemşerilerinin istekleri doğrultusunda kaliteli hizmet vermeye devam edeceklerini belirterek, “Sosyal belediyecilik anlayışıyla bizim felsefemiz halk ister büyükşehir yapar. 17 ilçenin tamamında çalışıyoruz. İl genelinde yaptığımız gibi Nazilli’de de projeleri hayata geçireceğiz. Yatırım hamlemiz geçen yıl olduğu gibi 2017’de devam edecek” dedi.Muhtarların vatandaşla kurumlar arasında köprü görevi üstlendiğini belirten Başkan Çerçioğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman muhtarlarımızın yanındayız. Karşılıklı fikir alışverişiyle muhtarlarımızın sorunlarını en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Tek amacımız Aydın halkına hizmet etmek” diye konuştu.2016’da Nazilli’ye 12 Milyon TL’lik YatırımAydın Büyükşehir Belediyesi yatırımlarına hız vermeden devam ediyor. Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü 2016 yılında Nazilli’ye 12 milyon TL’lik yatırım gerçekleştirdi.Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin başarılı çalışmaları ve Nazilli’ye yapılan hizmetleri sunum şeklinde izleyen muhtarlar, yapılan hizmetlerden dolayı gurur duyduklarını belirterek, muhtarların sorunlarıyla her zaman yakından ilgilenen Başkan Çerçioğlu’na teşekkür ettiler. Ziyaretin ardından Nazilli mahalle muhtarları Başkan Çerçioğlu’na çiçek takdim ederken, Mescitli mahalle muhtarı Nazmi Öztürk pamuk hediye etti.
Yorumlar
Trend Haberler
![Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/fdsfhgh.jpg)
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
![Nazilli’de seferberlik](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/nazillide-temizlik-seferberligi-43001070ab94107956f8089416ed39b1.jpg)
Nazilli’de seferberlik
![Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c602.jpg)
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
![Aydın'da yıkım devam ediyor](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/yikimaydin.jpg)
Aydın'da yıkım devam ediyor
![Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c625.jpg)
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
![Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/afyonda-42-mahalleye-elektirik-v.png)
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi