Nazilli Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Mehteran ekibinin çok özel konukları vardı. Nazilli Zafer Ortaokulu Anaokulu öğrencisi iki sınıf yaklaşık 50 öğrenci Sümer Park içinde çalışma yapan Nazilli Mehteran ekibini izledi. Minik öğrencilere mini bir konser veren ekip öğrencilerden bol bol alkış aldı. Etkinliğin sonunda Nazilli Zafer Ortaokulu Anaokulu sınıfı öğrencileri Nazilli Belediyesi Mehteran ekibiyle hatıra fotoğrafı çektirdi. Öğrencilerimiz bu etkinlikte olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden ifade eden okul müdürü Recep Vural, “Aynı zamanda minik öğrencilerimiz kendi kültürümüzü de tanıtmış oluyoruz. Hayranlıkla izlediler. Konserin sonunda merak ettiklerini ekibe yönlendirerek merak ettiklerini öğrendiler. Etkinliğin sonunda da öğrencilerimiz Sümer Park içinde piknik yapıp güzel bir gün geçirdi” ifadelerini kullandı.
Nazilli Mehteran minikleri mest etti
Nazilli Zafer Ortaokulu Anaokulu öğrencilerine Nazilli Belediyesi Mehteran Ekibi tarafından mini bir konser verildi. Mehteran ekibini beklide ilk defa izleyen minikler hayranlıkla mehteranı izledi.Nazilli Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Mehteran ekibinin çok özel konukları vardı. Nazilli Zafer Ortaokulu Anaokulu öğrencisi iki sınıf yaklaşık 50 öğrenci Sümer Park içinde çalışma yapan Nazilli Mehteran ekibini izledi. Minik öğrencilere mini bir konser veren ekip ö
Nazilli Zafer Ortaokulu Anaokulu öğrencilerine Nazilli Belediyesi Mehteran Ekibi tarafından mini bir konser verildi. Mehteran ekibini beklide ilk defa izleyen minikler hayranlıkla mehteranı izledi.
Nazilli Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Mehteran ekibinin çok özel konukları vardı. Nazilli Zafer Ortaokulu Anaokulu öğrencisi iki sınıf yaklaşık 50 öğrenci Sümer Park içinde çalışma yapan Nazilli Mehteran ekibini izledi. Minik öğrencilere mini bir konser veren ekip öğrencilerden bol bol alkış aldı. Etkinliğin sonunda Nazilli Zafer Ortaokulu Anaokulu sınıfı öğrencileri Nazilli Belediyesi Mehteran ekibiyle hatıra fotoğrafı çektirdi. Öğrencilerimiz bu etkinlikte olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden ifade eden okul müdürü Recep Vural, “Aynı zamanda minik öğrencilerimiz kendi kültürümüzü de tanıtmış oluyoruz. Hayranlıkla izlediler. Konserin sonunda merak ettiklerini ekibe yönlendirerek merak ettiklerini öğrendiler. Etkinliğin sonunda da öğrencilerimiz Sümer Park içinde piknik yapıp güzel bir gün geçirdi” ifadelerini kullandı.
Nazilli Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Mehteran ekibinin çok özel konukları vardı. Nazilli Zafer Ortaokulu Anaokulu öğrencisi iki sınıf yaklaşık 50 öğrenci Sümer Park içinde çalışma yapan Nazilli Mehteran ekibini izledi. Minik öğrencilere mini bir konser veren ekip öğrencilerden bol bol alkış aldı. Etkinliğin sonunda Nazilli Zafer Ortaokulu Anaokulu sınıfı öğrencileri Nazilli Belediyesi Mehteran ekibiyle hatıra fotoğrafı çektirdi. Öğrencilerimiz bu etkinlikte olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden ifade eden okul müdürü Recep Vural, “Aynı zamanda minik öğrencilerimiz kendi kültürümüzü de tanıtmış oluyoruz. Hayranlıkla izlediler. Konserin sonunda merak ettiklerini ekibe yönlendirerek merak ettiklerini öğrendiler. Etkinliğin sonunda da öğrencilerimiz Sümer Park içinde piknik yapıp güzel bir gün geçirdi” ifadelerini kullandı.
Yorumlar
Trend Haberler
![Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/fdsfhgh.jpg)
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
![Nazilli’de seferberlik](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/nazillide-temizlik-seferberligi-43001070ab94107956f8089416ed39b1.jpg)
Nazilli’de seferberlik
![Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c602.jpg)
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
![Aydın'da yıkım devam ediyor](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/yikimaydin.jpg)
Aydın'da yıkım devam ediyor
![Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c625.jpg)
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
![Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/afyonda-42-mahalleye-elektirik-v.png)
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi