Aydın’ın en büyük ilçesi Efeler’de son yıllarda çileye dönüşen trafik sorunu, MHP’li Efeler Belediye Meclis üyesi olan avukat Afşin Burak Öztürk’ü motosiklet tutkunu yaptı. İlçede yolların yetersizliği ve park sorunu nedeniyle otomobile binmekten vazgeçen 37 yaşındaki Öztürk, iki yıldır sadece motosiklet kullanıyor. Motosiklet sayesinde trafikte zaman kaybının önüne geçen ve park sorunu yaşamayan Öztürk, meclis toplantıları ile günlük işlerinin yanı sıra Aydın ve çevre kentlerde katıldığı davalara da motosikletiyle seyahat ediyor. “KASKSIZ BİNMEYİN” Motosiklet kullanmasının kendisine her açıdan kolaylıklar sağladığını kaydeden Öztürk, “Efeler’de her geçen gün trafik yoğunluğu ve park sorunu giderek artıyor. Bu iki sorundan dolayı arabayı kullanmayı bıraktım ve motosiklet satın aldım. Her yere motosikletimle gidiyorum. Motosiklet kullanarak trafik yaşadığım zaman kaybının önüne geçtim. Park sorunu da yaşamıyorum. Trafik yoğunluğu ve park sorunu yaşamak istemeyen herkesi motosiklet ve bisiklet kullanmaya davet ediyorum” dedi. İki yılda motosikletle yaklaşık 15 bin kilometrelik yol kat ettiğini belirten Öztürk, kasksız motosiklete binilmemesi hususunda tüm vatandaşları uyardı.
Trafik sorunu motosiklet tutkunu yaptı
Efeler’de her geçen gün artan trafik sorunu, MHP’li Efeler Belediye Meclis üyesi avukat Afşin Burak Öztürk’ü motosiklet kullanmaya yöneltti. İki yıldır sadece motosiklet kullanan Öztürk, bindiği motosiklet sayesinde trafikte zaman kaybının önüne geçerken park sorunu da yaşamıyor. Aydın’ın en büyük ilçesi Efeler’de son yıllarda çileye dönüşen trafik sorunu, MHP’li Efeler Belediye Meclis üyesi olan avukat Afşin Burak Öztürk’ü motosiklet tutkunu
Efeler’de her geçen gün artan trafik sorunu, MHP’li Efeler Belediye Meclis üyesi avukat Afşin Burak Öztürk’ü motosiklet kullanmaya yöneltti. İki yıldır sadece motosiklet kullanan Öztürk, bindiği motosiklet sayesinde trafikte zaman kaybının önüne geçerken park sorunu da yaşamıyor.
Aydın’ın en büyük ilçesi Efeler’de son yıllarda çileye dönüşen trafik sorunu, MHP’li Efeler Belediye Meclis üyesi olan avukat Afşin Burak Öztürk’ü motosiklet tutkunu yaptı. İlçede yolların yetersizliği ve park sorunu nedeniyle otomobile binmekten vazgeçen 37 yaşındaki Öztürk, iki yıldır sadece motosiklet kullanıyor. Motosiklet sayesinde trafikte zaman kaybının önüne geçen ve park sorunu yaşamayan Öztürk, meclis toplantıları ile günlük işlerinin yanı sıra Aydın ve çevre kentlerde katıldığı davalara da motosikletiyle seyahat ediyor. “KASKSIZ BİNMEYİN” Motosiklet kullanmasının kendisine her açıdan kolaylıklar sağladığını kaydeden Öztürk, “Efeler’de her geçen gün trafik yoğunluğu ve park sorunu giderek artıyor. Bu iki sorundan dolayı arabayı kullanmayı bıraktım ve motosiklet satın aldım. Her yere motosikletimle gidiyorum. Motosiklet kullanarak trafik yaşadığım zaman kaybının önüne geçtim. Park sorunu da yaşamıyorum. Trafik yoğunluğu ve park sorunu yaşamak istemeyen herkesi motosiklet ve bisiklet kullanmaya davet ediyorum” dedi. İki yılda motosikletle yaklaşık 15 bin kilometrelik yol kat ettiğini belirten Öztürk, kasksız motosiklete binilmemesi hususunda tüm vatandaşları uyardı.
Aydın’ın en büyük ilçesi Efeler’de son yıllarda çileye dönüşen trafik sorunu, MHP’li Efeler Belediye Meclis üyesi olan avukat Afşin Burak Öztürk’ü motosiklet tutkunu yaptı. İlçede yolların yetersizliği ve park sorunu nedeniyle otomobile binmekten vazgeçen 37 yaşındaki Öztürk, iki yıldır sadece motosiklet kullanıyor. Motosiklet sayesinde trafikte zaman kaybının önüne geçen ve park sorunu yaşamayan Öztürk, meclis toplantıları ile günlük işlerinin yanı sıra Aydın ve çevre kentlerde katıldığı davalara da motosikletiyle seyahat ediyor. “KASKSIZ BİNMEYİN” Motosiklet kullanmasının kendisine her açıdan kolaylıklar sağladığını kaydeden Öztürk, “Efeler’de her geçen gün trafik yoğunluğu ve park sorunu giderek artıyor. Bu iki sorundan dolayı arabayı kullanmayı bıraktım ve motosiklet satın aldım. Her yere motosikletimle gidiyorum. Motosiklet kullanarak trafik yaşadığım zaman kaybının önüne geçtim. Park sorunu da yaşamıyorum. Trafik yoğunluğu ve park sorunu yaşamak istemeyen herkesi motosiklet ve bisiklet kullanmaya davet ediyorum” dedi. İki yılda motosikletle yaklaşık 15 bin kilometrelik yol kat ettiğini belirten Öztürk, kasksız motosiklete binilmemesi hususunda tüm vatandaşları uyardı.
Yorumlar
Trend Haberler
![Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/fdsfhgh.jpg)
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
![Nazilli’de seferberlik](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/nazillide-temizlik-seferberligi-43001070ab94107956f8089416ed39b1.jpg)
Nazilli’de seferberlik
![Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c602.jpg)
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
![Aydın'da yıkım devam ediyor](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/yikimaydin.jpg)
Aydın'da yıkım devam ediyor
![Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c625.jpg)
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
![Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/afyonda-42-mahalleye-elektirik-v.png)
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi