2006'da evlenmelerinin ardından mutlu bir evlilik süren Hüseyin(32) ve Çevriye(28) Söğüt çifti iş olanakları nedeniyle 2013 yılında İzmir’e yerleşti. Burada pide dükkanı açan Hüseyin Söğüt’ün dükkanı 2014 yılında bir talihsizlik sonucu yangında hasar gördü. Dükkanının yanmasının ardından işlerini toparlayamayan Söğüt maddi zorluklar yaşamaya başladı. İşinde yaşadığı sıkıntılar aile hayatına yansıyan Hüseyin Söğüt ile eşi Çevriye Söğüt 2,5 ve 7 yaşındaki iki çocukları olmasına karşılık 2015 yılında boşandı. YAKINLARI YALNIZ BIRAKMADI Aradan geçen iki yılın ardından yaşadıkları pişmanlığı anlatan Hüseyin Söğüt, “Herhangi bir geçimsizliğimiz, anlaşmazlığımız yoktu. Hayat mücadelesinin getirdiği zorluklar nedeniyle boşanmıştık. İki yılın ardından eşimle sevgi-saygımızın devam etmesi nedeniyle ve özellikle çocuklarımız anne-babasız büyümesin diye yeniden evlenmeye karar verdik” dedi. İŞ İHTİYACINI DİLE GETİRDİ Evliliklerinin sonlanmasına neden olan maddi zorlukların hala devam ettiğini ifade eden Söğüt kalıcı ve sabit bir iş aradığını söyledi. Maddi imkanlarının düzelmemesine karşılık araya giren yakınları sayesinde eşiyle yeniden evlendiklerini söyleyen Söğüt, böyle bir karar aldıkları için mutlu olduklarını dile getirip nikah şahitliklerini yapan Murat Söğüt ve Ali Ergin ile kendilerini yalnız bırakmayan akrabalarına ve mahalle muhtarına teşekkür etti.
Çocukları için 2 yıl sonra yeniden evlendiler
2006 yılında evlenip 2015 yılında boşanan 2 çocuk sahibi Hüseyin ve Çevriye Söğüt çifti Karacasu Belediye Nikâh Salonunda düzenlenen törenin ardından ikinci kez dünya evine girdi.2006da evlenmelerinin ardından mutlu bir evlilik süren Hüseyin(32) ve Çevriye(28) Söğüt çifti iş olanakları nedeniyle 2013 yılında İzmir’e yerleşti. Burada pide dükkanı açan Hüseyin Söğüt’ün dükkanı 2014 yılında bir talihsizlik sonucu yangında hasar gördü. Dükkanının
2006 yılında evlenip 2015 yılında boşanan 2 çocuk sahibi Hüseyin ve Çevriye Söğüt çifti Karacasu Belediye Nikâh Salonunda düzenlenen törenin ardından ikinci kez dünya evine girdi.
2006'da evlenmelerinin ardından mutlu bir evlilik süren Hüseyin(32) ve Çevriye(28) Söğüt çifti iş olanakları nedeniyle 2013 yılında İzmir’e yerleşti. Burada pide dükkanı açan Hüseyin Söğüt’ün dükkanı 2014 yılında bir talihsizlik sonucu yangında hasar gördü. Dükkanının yanmasının ardından işlerini toparlayamayan Söğüt maddi zorluklar yaşamaya başladı. İşinde yaşadığı sıkıntılar aile hayatına yansıyan Hüseyin Söğüt ile eşi Çevriye Söğüt 2,5 ve 7 yaşındaki iki çocukları olmasına karşılık 2015 yılında boşandı. YAKINLARI YALNIZ BIRAKMADI Aradan geçen iki yılın ardından yaşadıkları pişmanlığı anlatan Hüseyin Söğüt, “Herhangi bir geçimsizliğimiz, anlaşmazlığımız yoktu. Hayat mücadelesinin getirdiği zorluklar nedeniyle boşanmıştık. İki yılın ardından eşimle sevgi-saygımızın devam etmesi nedeniyle ve özellikle çocuklarımız anne-babasız büyümesin diye yeniden evlenmeye karar verdik” dedi. İŞ İHTİYACINI DİLE GETİRDİ Evliliklerinin sonlanmasına neden olan maddi zorlukların hala devam ettiğini ifade eden Söğüt kalıcı ve sabit bir iş aradığını söyledi. Maddi imkanlarının düzelmemesine karşılık araya giren yakınları sayesinde eşiyle yeniden evlendiklerini söyleyen Söğüt, böyle bir karar aldıkları için mutlu olduklarını dile getirip nikah şahitliklerini yapan Murat Söğüt ve Ali Ergin ile kendilerini yalnız bırakmayan akrabalarına ve mahalle muhtarına teşekkür etti.
2006'da evlenmelerinin ardından mutlu bir evlilik süren Hüseyin(32) ve Çevriye(28) Söğüt çifti iş olanakları nedeniyle 2013 yılında İzmir’e yerleşti. Burada pide dükkanı açan Hüseyin Söğüt’ün dükkanı 2014 yılında bir talihsizlik sonucu yangında hasar gördü. Dükkanının yanmasının ardından işlerini toparlayamayan Söğüt maddi zorluklar yaşamaya başladı. İşinde yaşadığı sıkıntılar aile hayatına yansıyan Hüseyin Söğüt ile eşi Çevriye Söğüt 2,5 ve 7 yaşındaki iki çocukları olmasına karşılık 2015 yılında boşandı. YAKINLARI YALNIZ BIRAKMADI Aradan geçen iki yılın ardından yaşadıkları pişmanlığı anlatan Hüseyin Söğüt, “Herhangi bir geçimsizliğimiz, anlaşmazlığımız yoktu. Hayat mücadelesinin getirdiği zorluklar nedeniyle boşanmıştık. İki yılın ardından eşimle sevgi-saygımızın devam etmesi nedeniyle ve özellikle çocuklarımız anne-babasız büyümesin diye yeniden evlenmeye karar verdik” dedi. İŞ İHTİYACINI DİLE GETİRDİ Evliliklerinin sonlanmasına neden olan maddi zorlukların hala devam ettiğini ifade eden Söğüt kalıcı ve sabit bir iş aradığını söyledi. Maddi imkanlarının düzelmemesine karşılık araya giren yakınları sayesinde eşiyle yeniden evlendiklerini söyleyen Söğüt, böyle bir karar aldıkları için mutlu olduklarını dile getirip nikah şahitliklerini yapan Murat Söğüt ve Ali Ergin ile kendilerini yalnız bırakmayan akrabalarına ve mahalle muhtarına teşekkür etti.
Yorumlar
Trend Haberler
![Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/fdsfhgh.jpg)
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
![Nazilli’de seferberlik](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/nazillide-temizlik-seferberligi-43001070ab94107956f8089416ed39b1.jpg)
Nazilli’de seferberlik
![Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c602.jpg)
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
![Aydın'da yıkım devam ediyor](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/yikimaydin.jpg)
Aydın'da yıkım devam ediyor
![Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c625.jpg)
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
![Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/afyonda-42-mahalleye-elektirik-v.png)
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi