Karacasu'ya bağlı Cabi Mahallesinde bir apartmanın bahçesinde Yılmaz ailesinin ilgilendiği kedi yavruları ve av köpeği aynı kaptan yemek yiyip geceleri sarılarak uyuyor. Soğuk havalarda köpeğe sarılıp yatan kedi yavruları, dostluğun en güzel örneğini sergiliyor. Köpek ve kedilere her gün gözü gibi bakan Ahmet Yılmaz da ilk önceleri gördüklerine inanamadığını ifade ederken daha sonra bu duruma alıştıklarını söyledi. Dünyada hayvanların insanlarına bırakılmış bir emanet olduğunu ifade eden Yılmaz, “Onlar hakikaten bizlere emanet. Ağızları, dilleri yok, isteklerini söyleyemiyorlar. Herkes evinin önüne bir kap koyarak onların aç kalmasını önleyebilir” dedi.
Kedi ile köpeğin inanılmaz dostluğu
Aydının Karacasu ilçesinde kameralara yansıyan kedi ile köpeğin dostluğu görenleri hem şaşırttı hem de kendilerine hayran bıraktı.
Yorumlar
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi