Son olarak Acarlar Güneşspor ile Sandıklıspor Yöneticilerini makamında kabul eden Başkan Kale, daha sonra da Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar 3. Lig’inde mücadele eden İncirliova Belediyespor Bayan Futbol Takımını da ziyaret ederek ihtiyaç duyulan sportif malzeme ile formaları teslim etti. İncirliova Belediye Başkanlığı görevine seçilmeden önce “Sporun ve Sporcunun yanında olacağız” diyerek söz veren Başkan Kale, aradan geçen süreç içerisinde ilçe genelinde çeşitli branşlarda mücadele eden tüm spor kulüpleri ile eğitim kurumlarının her zaman yanında yer alarak maddi ve manevi destek sundu. ‘DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ’ Amaçlarının vatandaşları sporla buluşturmak ve gençlerin sportif müsabakalardan kopmamalarını sağlamak olduğunu dile getiren Başkan Kale; “Elimizdeki imkanlar doğrultusunda spora olan desteğimiz her zaman sürecektir. İncirliova Belediyesi olarak sporun ve sporcunun destekçisi olmaya devam edeceğiz” dedi. Amatör spor kulüplerinin genel olarak maddi ve manevi anlamda sıkıntılar yaşadığını ifade eden kulüp yöneticileri ise Başkan Kale’nin kendilerine gösterdiği ilgi ve destekten dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade ederek teşekkürlerini sundu.
Başkan Kale’den spora hep destek
İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, ilçe genelindeki amatör spor kulüpleri ile eğitim kurumlarına yönelik başlattığı sportif malzeme ve forma desteğini sürdürüyor. Son olarak Acarlar Güneşspor ile Sandıklıspor Yöneticilerini makamında kabul eden Başkan Kale, daha sonra da Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar 3. Lig’inde mücadele eden İncirliova Belediyespor Bayan Futbol Takımını da ziyaret ederek ihtiyaç duyulan sportif malzeme ile formaları teslim ett
İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, ilçe genelindeki amatör spor kulüpleri ile eğitim kurumlarına yönelik başlattığı sportif malzeme ve forma desteğini sürdürüyor.
Son olarak Acarlar Güneşspor ile Sandıklıspor Yöneticilerini makamında kabul eden Başkan Kale, daha sonra da Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar 3. Lig’inde mücadele eden İncirliova Belediyespor Bayan Futbol Takımını da ziyaret ederek ihtiyaç duyulan sportif malzeme ile formaları teslim etti. İncirliova Belediye Başkanlığı görevine seçilmeden önce “Sporun ve Sporcunun yanında olacağız” diyerek söz veren Başkan Kale, aradan geçen süreç içerisinde ilçe genelinde çeşitli branşlarda mücadele eden tüm spor kulüpleri ile eğitim kurumlarının her zaman yanında yer alarak maddi ve manevi destek sundu. ‘DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ’ Amaçlarının vatandaşları sporla buluşturmak ve gençlerin sportif müsabakalardan kopmamalarını sağlamak olduğunu dile getiren Başkan Kale; “Elimizdeki imkanlar doğrultusunda spora olan desteğimiz her zaman sürecektir. İncirliova Belediyesi olarak sporun ve sporcunun destekçisi olmaya devam edeceğiz” dedi. Amatör spor kulüplerinin genel olarak maddi ve manevi anlamda sıkıntılar yaşadığını ifade eden kulüp yöneticileri ise Başkan Kale’nin kendilerine gösterdiği ilgi ve destekten dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade ederek teşekkürlerini sundu.
Son olarak Acarlar Güneşspor ile Sandıklıspor Yöneticilerini makamında kabul eden Başkan Kale, daha sonra da Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar 3. Lig’inde mücadele eden İncirliova Belediyespor Bayan Futbol Takımını da ziyaret ederek ihtiyaç duyulan sportif malzeme ile formaları teslim etti. İncirliova Belediye Başkanlığı görevine seçilmeden önce “Sporun ve Sporcunun yanında olacağız” diyerek söz veren Başkan Kale, aradan geçen süreç içerisinde ilçe genelinde çeşitli branşlarda mücadele eden tüm spor kulüpleri ile eğitim kurumlarının her zaman yanında yer alarak maddi ve manevi destek sundu. ‘DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ’ Amaçlarının vatandaşları sporla buluşturmak ve gençlerin sportif müsabakalardan kopmamalarını sağlamak olduğunu dile getiren Başkan Kale; “Elimizdeki imkanlar doğrultusunda spora olan desteğimiz her zaman sürecektir. İncirliova Belediyesi olarak sporun ve sporcunun destekçisi olmaya devam edeceğiz” dedi. Amatör spor kulüplerinin genel olarak maddi ve manevi anlamda sıkıntılar yaşadığını ifade eden kulüp yöneticileri ise Başkan Kale’nin kendilerine gösterdiği ilgi ve destekten dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade ederek teşekkürlerini sundu.
Yorumlar
Trend Haberler
![Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/fdsfhgh.jpg)
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
![Nazilli’de seferberlik](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/nazillide-temizlik-seferberligi-43001070ab94107956f8089416ed39b1.jpg)
Nazilli’de seferberlik
![Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c602.jpg)
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
![Aydın'da yıkım devam ediyor](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/yikimaydin.jpg)
Aydın'da yıkım devam ediyor
![Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c625.jpg)
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
![Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/afyonda-42-mahalleye-elektirik-v.png)
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi