Kongre ertelendi, Artan adaylıktan çekildi
Aydınspor 1923’te uzun süredir beklenen olağanüstü kongre çoğunluk sağlanamadığı için bir hafta sonrasına ertelendi. Yaklaşık 80 üyenin geldiği kongrenin ilk toplantısı 11 Temmuz Salı gününe ertelendi. Siyah beyazlı taraftarlar da kongre için kulüp binası önünde toplanarak belediye ve mevcut yönetim aleyhinde tezahüratlar attı. Delegelerin toplanamaması üzerine başkan adayı Hüsamettin Artan adaylıktan çekildiği açıklaması şaşkınlık yarattı.
Aydınspor 1923’te uzun süredir beklenen olağanüstü kongre çoğunluk sağlanamadığı için bir hafta sonrasına ertelendi. Yaklaşık 80 üyenin geldiği kongrenin ilk toplantısı 11 Temmuz Salı gününe ertelendi. Siyah beyazlı taraftarlar da kongre için kulüp binası önünde toplanarak belediye ve mevcut yönetim aleyhinde tezahüratlar attı. Delegelerin toplanamaması üzerine başkan adayı Hüsamettin Artan adaylıktan çekildiği açıklaması şaşkınlık yarattı.
Yorumlar
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi