İki evladını kaybeden, 2 erkek bir kız çocuğu annesi Nuran Işık’a Kuşadası Beko Güriş Ticaret tarafından kurutma makinesi hediye edildi. Bu anlamlı güne Aydın eski Vali Yardımcısı Mustafa Ayhan’da katıldı. Güriş ticaret önünde gerçekleştirilen törene Kuşadası sakinleri de ilgi gösterdi. Işık, hayatında ilk defa böyle bir mutluluk yaşadığını ve bu mutluluğu kendisine, ailesine yaşatan Türk Anneler Derneği'nin Kuşadası Şube Başkanı Tülay Mutlu ve Güriş ticarete teşekkür etti. emekli Vali Yardımcısı Mustafa Ayhan da kadınların fedakar olduğunu söyledi. Fedakarlığı hep kadınların yaptığını belirterek, erkeklerin rahat olduğunu, kadınlar kadar üzüntü duyulursa dünyaya barışın daha çabuk geleceğini ifade ederek, tüm kadınların anneler günün kutladı. Kuşadası Türk Anneler Derneği Başkanı Tülay Mutlu'da her zaman annelerin yanında olduklarını, küçükte olsa böyle bir mutluluğa öncülük ettikleri için Türk Anneleri adına gururlandıklarını söyledi. ÇEŞİTLİ HEDİYELER DAĞITILDI Kuşadası Anneler Derneği burada kermes düzenleyerek törene katılan annelere Güriş ticaretin katkılarıyla çekilişle çeşitli hediyeler verdiler. Kuşadası’nda yılın annesine Beko tarafından verilen hediye törenine Beko Bölge Müdürü Cem Sofuoğlu, Bölge Satış Müdürü Ahmet Erkin Güriş ve vatandaşlar katıldı.
Hayatını çocuğuna adayan Işık, yılın annesi seçildi
Türkiye’de beyaz eşya markasının önde gelen isimlerinden Beko tarafından 2004 yılından beri geleneksel hale gelen ve Kuşadası Anneler Derneğinin katkılarıyla organize edilen yılın annesi ödülü, hayatını engelli, yatalak oğluna adayan Nuran Işık’ın oldu.İki evladını kaybeden, 2 erkek bir kız çocuğu annesi Nuran Işık’a Kuşadası Beko Güriş Ticaret tarafından kurutma makinesi hediye edildi. Bu anlamlı güne Aydın eski Vali Yardımcısı Mustafa Ayhan’d
Türkiye’de beyaz eşya markasının önde gelen isimlerinden Beko tarafından 2004 yılından beri geleneksel hale gelen ve Kuşadası Anneler Derneği'nin katkılarıyla organize edilen 'yılın annesi' ödülü, hayatını engelli, yatalak oğluna adayan Nuran Işık’ın oldu.
İki evladını kaybeden, 2 erkek bir kız çocuğu annesi Nuran Işık’a Kuşadası Beko Güriş Ticaret tarafından kurutma makinesi hediye edildi. Bu anlamlı güne Aydın eski Vali Yardımcısı Mustafa Ayhan’da katıldı. Güriş ticaret önünde gerçekleştirilen törene Kuşadası sakinleri de ilgi gösterdi. Işık, hayatında ilk defa böyle bir mutluluk yaşadığını ve bu mutluluğu kendisine, ailesine yaşatan Türk Anneler Derneği'nin Kuşadası Şube Başkanı Tülay Mutlu ve Güriş ticarete teşekkür etti. emekli Vali Yardımcısı Mustafa Ayhan da kadınların fedakar olduğunu söyledi. Fedakarlığı hep kadınların yaptığını belirterek, erkeklerin rahat olduğunu, kadınlar kadar üzüntü duyulursa dünyaya barışın daha çabuk geleceğini ifade ederek, tüm kadınların anneler günün kutladı. Kuşadası Türk Anneler Derneği Başkanı Tülay Mutlu'da her zaman annelerin yanında olduklarını, küçükte olsa böyle bir mutluluğa öncülük ettikleri için Türk Anneleri adına gururlandıklarını söyledi. ÇEŞİTLİ HEDİYELER DAĞITILDI Kuşadası Anneler Derneği burada kermes düzenleyerek törene katılan annelere Güriş ticaretin katkılarıyla çekilişle çeşitli hediyeler verdiler. Kuşadası’nda yılın annesine Beko tarafından verilen hediye törenine Beko Bölge Müdürü Cem Sofuoğlu, Bölge Satış Müdürü Ahmet Erkin Güriş ve vatandaşlar katıldı.
İki evladını kaybeden, 2 erkek bir kız çocuğu annesi Nuran Işık’a Kuşadası Beko Güriş Ticaret tarafından kurutma makinesi hediye edildi. Bu anlamlı güne Aydın eski Vali Yardımcısı Mustafa Ayhan’da katıldı. Güriş ticaret önünde gerçekleştirilen törene Kuşadası sakinleri de ilgi gösterdi. Işık, hayatında ilk defa böyle bir mutluluk yaşadığını ve bu mutluluğu kendisine, ailesine yaşatan Türk Anneler Derneği'nin Kuşadası Şube Başkanı Tülay Mutlu ve Güriş ticarete teşekkür etti. emekli Vali Yardımcısı Mustafa Ayhan da kadınların fedakar olduğunu söyledi. Fedakarlığı hep kadınların yaptığını belirterek, erkeklerin rahat olduğunu, kadınlar kadar üzüntü duyulursa dünyaya barışın daha çabuk geleceğini ifade ederek, tüm kadınların anneler günün kutladı. Kuşadası Türk Anneler Derneği Başkanı Tülay Mutlu'da her zaman annelerin yanında olduklarını, küçükte olsa böyle bir mutluluğa öncülük ettikleri için Türk Anneleri adına gururlandıklarını söyledi. ÇEŞİTLİ HEDİYELER DAĞITILDI Kuşadası Anneler Derneği burada kermes düzenleyerek törene katılan annelere Güriş ticaretin katkılarıyla çekilişle çeşitli hediyeler verdiler. Kuşadası’nda yılın annesine Beko tarafından verilen hediye törenine Beko Bölge Müdürü Cem Sofuoğlu, Bölge Satış Müdürü Ahmet Erkin Güriş ve vatandaşlar katıldı.
Yorumlar
Trend Haberler
![Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/fdsfhgh.jpg)
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
![Nazilli’de seferberlik](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/nazillide-temizlik-seferberligi-43001070ab94107956f8089416ed39b1.jpg)
Nazilli’de seferberlik
![Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c602.jpg)
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
![Aydın'da yıkım devam ediyor](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/yikimaydin.jpg)
Aydın'da yıkım devam ediyor
![Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c625.jpg)
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
![Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/afyonda-42-mahalleye-elektirik-v.png)
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi