38 mahallede hizmetlerini sürdüren Karacasu Belediyesi parke döşeme çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Cuma Mahallesi 53/3 ve 53/4 sokaklarda daha önce stabilize olan yoldaki kilit parke taşı döşeme çalışmalarına başlandı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı, “Tüm mahallelerimizde hem stabilize yol çalışmalarımız, hem de kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Cuma Mahallesi’ndeki kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını hızlandırdık, en kısa zamanda vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.
Büyükyapıcı yol çalışmalarını inceledi
Karacasu Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı, Cuma Mahallesi 53\3 ve 53\4 sokaklarda devam eden parke döşeme çalışmalarını inceledi.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi