Alıcık; “Sorunlara çare olmak bizim görevimiz”

Alıcık; “Sorunlara çare olmak bizim görevimiz”
Nazilli Belediyesi’nden hizmet alan mahallelere ziyaretlerini sürdüren Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “Mahalle gezilerimizi sık sık yaparak muhtarlarımızla bir araya geleceğiz ve tespit ettiğimiz eksiklikleri gidereceğiz” dedi.Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, mahalle ziyaretleri programına düzenli olarak devam ediyor. Birbirine yakın mesafelerde bulunan 8 mahalleyi aynı gün içerisinde ziyaret eden Başkan Alıcık, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinlemenin

Nazilli Belediyesi’nden hizmet alan mahallelere ziyaretlerini sürdüren Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “Mahalle gezilerimizi sık sık yaparak muhtarlarımızla bir araya geleceğiz ve tespit ettiğimiz eksiklikleri gidereceğiz” dedi.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, mahalle ziyaretleri programına düzenli olarak devam ediyor. Birbirine yakın mesafelerde bulunan 8 mahalleyi aynı gün içerisinde ziyaret eden Başkan Alıcık, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinlemenin yanı sıra kendisine her seferinde kollarını açan samimi mahalle sakinleri ile sıcak sohbetler etmenin de tadını çıkarıyor. Belediye Başkanı Haluk Alıcık ile ekibi, mahalle gezi programında bu hafta sırasıyla Sailer, Kardeşköy, Kocakesik, Gedik, Gedikaltı, Bayındır, Rahmanlar ve Kızıldere mahallelerine sürdürdü.

EKİBİ YALNIZ BIRAKMIYOR

Mahalle sakinleri ve muhtarların sorunlarını dinlemek ve hızlı çözüm üretmek amacıyla mahalle gezilerine birebir devam eden Başkan Alıcık, ilk olarak gittiği Sailer Mahallesinde Nazilli Belediyesi tarafından yapımları tamamlanan eski okul binası bahçesinin sportif amaçlı düzenlenmesi, mahalle konağının tadilatı ve boyanması ile tamir edilen okul bahçesindeki tuvaletler hakkında herhangi bir sıkıntı olup olmadığı konusunda Mahalle Muhtarı Kamil Karataş’tan bilgi aldı. Sailer Mahallesinin hemen üzerindeki Kardeşköy mahallesine geçen Alıcık ve ekibini mahalle Muhtarı İsmail Çağdaş karşıladı. Mahallelerine yapılan Sosyal Çatı, Müştemilat ve çevre düzenlemesi çalışmalarından dolayı mahalle sakinleri ile Muhtar İsmail Çağdaş Başkan Haluk Alıcık’a teşekkür etti. Bir süre mahalle sakinleri ile muhabbet eden Haluk Alıcık, üçüncü durağı Gedik Mahallesine geçti.

SORUNLARI BİREBİR ANLATIYORLAR

Gedik mahallesi için en önemli çalışmalardan biri olan su sondajı yapılması hakkında bilgiler aldığı Mahalle muhtarı İbrahim İnan’dan yine Nazilli Belediyesi tarafından yapımları gerçekleştirilen caminin genel tadilatı, Cami minaresinin yenilenmesi ve Okul Bahçesinde yer alan tuvaletlerin düzenleme çalışmalarına ilişkin bilgiler de aldı. Alıcık, Gedikaltı Mahallesinde de Mahalle sakinleri ve Muhtarı Fikret Yaşar ile görüşüp sohbet ettikten sonra Bayındır ve ardından da Rahmanlar mahallelerini ziyaret etti. Bayındır mahallesinde geçirdiği süreç içerisinde mahalle muhtarı Yüksel Güzel ile görüşerek mahalle sakinleri ile kahvede sohbet etti. Nazilli Belediyesi tarafından yapılan okul tadilatı, engelli çocuklar için engelli rampası ve tuvaleti, kantin, sosyal çatı ile müştemilat binası ve Bayındır mahallesi meydanına dikilen devasa bayrak direğinin kontrollerini yaptı. Genel tadilatı yapılan Rahmanlar…

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.