Dalyaya gölge düştü
Aydınspor 1923’te beşinci sezonunu geçiren ve adı siyah beyazlı ekiple özdeşleşen Terminatör lakaplı Erdi Bakırcı, Bugsaş maçında 300’üncü profesyonel maçına çıkarak 3’üncü kez dalya derken, sahada ortaya koyduğu performans ise dalyaya gölge düşürdü. Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Aydınspor 1923’te beş sezondur forma giyen ve son iki sezondur takımın kaptanı olan Erdi Bakırcı, profesyonel futbol hayatında 300’üncü maçına Bugs
Aydınspor 1923’te beşinci sezonunu geçiren ve adı siyah beyazlı ekiple özdeşleşen Terminatör lakaplı Erdi Bakırcı, Bugsaş maçında 300’üncü profesyonel maçına çıkarak 3’üncü kez dalya derken, sahada ortaya koyduğu performans ise dalyaya gölge düşürdü.
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Aydınspor 1923’te beş sezondur forma giyen ve son iki sezondur takımın kaptanı olan Erdi Bakırcı, profesyonel futbol hayatında 300’üncü maçına Bugsaş maçında çıktı. İstikrar abidesi olarak lanse edilen ancak bu sezon gösterdiği performansla tel tel dökülen 28 yaşındaki futbolcu, hafta sonu Aydın’da oynanan Bugsaş maçında 3’üncü kez dalya dedi. Dalya maçında sahada gösterdiği performansla hayal kırıklığı yaratırken, takımın mağlup olmasına engel olamadı.
NERDE O ESKİ SEZONLAR
Aydınspor 1923’te forma giydiği süreçte istikrarıyla Aydınlıların göz bebeği olan tecrübeli sol bek, önceki sezonlardaki performansını aratıyor. Bu sezon takımın ortaya koyduğu performansa ayak uydurarak formsuz bir yıl geçiren kaptan Erdi, takımın küme düşme potasından çıkmasına yardımcı olamadı. Geçtiğimiz sezonlarda hücuma çıktığında yaptığı ortalarla takımını gol pozisyonuna sokan ve goller bulmasına yardımcı olan Bakırcı, Bugsaş maçında da bu sezon ki kötü futbolunu devam ettirerek dalyaya gölge düşürdü.
Yorumlar
Trend Haberler
![Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/fdsfhgh.jpg)
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
![Nazilli’de seferberlik](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/nazillide-temizlik-seferberligi-43001070ab94107956f8089416ed39b1.jpg)
Nazilli’de seferberlik
![Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c602.jpg)
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
![Aydın'da yıkım devam ediyor](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/yikimaydin.jpg)
Aydın'da yıkım devam ediyor
![Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c625.jpg)
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
![Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/afyonda-42-mahalleye-elektirik-v.png)
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi