Ekipler bu çerçevede Didim Merkez Camii'nde temizlik çalışması yaptı. Çalışmalar kapsamında halıları ve camları temizleyen ekipler ayrıca iç ve dış temizlikleri gerçekleştiriyor. Camilerin temizlenmesinden dolayı memnun olan vatandaşlar, "Daha temiz ve ferah bir ortamda ibadet yapacağız. Camimiz üç aylar girmeden önce temizlendi. Üç ayların bereketine hazır hale getirildi. Büyükşehir Belediyesine teşekkür ediyoruz” dediler. Öte yandan ekipler ibadethane temizlikleri kapsamında periyodik temizlik işini camilerin ardından cemevinde de gerçekleştiriyor.
Büyükşehir'den camilerde temizlik çalışması
Aydın Büyükşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından Didimdeki camilerde başlatılan temizlik çalışmaları sürüyor.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi