Konuyla, ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Yavuz, ‘‘Değerli Karacasulu hemşehrilerimizi, Gazi Meclis’imizden saygıyla selamlıyor ve bir müjdeyi onlarla paylaşmak istiyorum. Sigorta İşlemleriniz için artık Nazilli’ye ve Aydın merkeze gitmenize gerek yok. SGK hizmetleri artık ilçe kaymakamlık hizmet binası 3. katında veriliyor. Karacasu’ya gerçekleştirdiğimiz ziyaretimiz esnasında ilk olarak ilçe başkanımız Fuat Meriç tarafından iletilen sonrasında değerli hemşehrilerimizin de bu konudaki talepleri neticesinde yapmış olduğumuz görüşmeler sonrasında Sosyal Güvenlik Kurumumuz bugün itibariyle Kaymakamlık Hizmet Binası 3. katında Karacasululara hizmet vermeye başlamıştır. Sosyal Güvenlik Kurumundaki iş ve işlemleriniz için 42 km uzakta olan Nazilli’ye veya 86 km uzakta olan il merkezine gitmek zorunda kalmayacaksınız. Bundan böyle her Pazartesi Kaymakamlık hizmet binasının 3. katındaki SGK merkezimiz siz değerli Karacasulu hemşehrilerimizin hizmetindedir. Hayırlı olsun” dedi.
AK Partili Yavuz: “Karacasu’ya hayırlı olsun”
Karacasu’da Sosyal Güvenlik Kurumu İrtibat Bürosu’nun hayırlı olmasını dileyen AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, ‘‘Karacasulu değerli hemşehrilerimiz, sigorta işlemleriniz için Nazilli’ye veya Aydın’a artık gitmek zorunda değilsiniz’’ dedi.
Trend Haberler
![Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/fdsfhgh.jpg)
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
![Nazilli’de seferberlik](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/nazillide-temizlik-seferberligi-43001070ab94107956f8089416ed39b1.jpg)
Nazilli’de seferberlik
![Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c602.jpg)
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
![Aydın'da yıkım devam ediyor](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/yikimaydin.jpg)
Aydın'da yıkım devam ediyor
![Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c625.jpg)
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
![Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/afyonda-42-mahalleye-elektirik-v.png)
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi