Kırmızı lacivertli ekip, 4. hazırlık maçında Sandıklıspor ile oynadığı karşılaşmayı 2-0’lık skorla kazandı. Afyon’daki kampta hazırlıklarını sürdüren Aydın temsilcisi, Sandıklıspor ile oynadığı hazırlık maçını da kazanarak, yeni sezon öncesinde taraftarının yüzünü güldürmeye devam etti. İlk yarının 14. dakikasında yeni transfer Coşkun Korkmaz’ın uzaktan müthiş golüyle 1-0 öne geçen Sökespor, ikinci yarıda yine yeni transfer Ahmet Yapıcı’nın sol çaprazdan attığı enfes golüyle karşılaşmadan 2-0 galip ayrılmasını bildi. Centilmence geçen 90 dakikanın ardından her iki takım da birbirine yeni sezonda başarılar diledi.
Sökespor hem 'Yapıcı' hem 'Korkmaz'
Bölgesel Amatör Lig 7. Grup ekiplerinden Aydın temsilcisi Sökespor, yeni sezon öncesinde hazırlık maçlarıyla çalışmalarını sürdürüyor.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi