Ege Bölgesi’nin en önemli kentlerinden biri olan Aydın’da vatandaşlar, Çıldır Havaalanı ile ilgili taleplerini sosyal medyaya taşıdı. Efeler ilçesindeki Çıldır Havaalanı’nın sivil uçuşlara açılmasını isteyen vatandaşlar, ‘Aydın Çıldır Havalimanı’na Bir Gün Türk Hava Yolları Uçağı Mutlaka İnecek’ başlıklı kampanya başlattı. Sosyal medyada kısa sürede yoğun ilgi gören ve her kesimden vatandaşın destek verdiği kampanya, kentte en çok konuşulan konuların başında yer aldı. Aydın’ın sanayi, tarım, turizm ve üniversite kenti olduğu vurgusunu yapan vatandaşlar, havaalanın Aydın için bir ihtiyaç olduğunu kaydetti.
Aydın'da havaalanı için kampanya
Aydınlılar, yıllardır hayalini kurduğu Çıldır Havaalanı’nın sivil uçuşlara açılması için sosyal medyada kampanya başlattı. ‘Aydın Çıldır Havalimanı’na Bir Gün Türk Hava Yolları Uçağı Mutlaka İnecek’ başlıkla başlatılan kampanyaya tüm kesimden vatandaşlar destek verdi. Ege Bölgesi’nin en önemli kentlerinden biri olan Aydın’da vatandaşlar, Çıldır Havaalanı ile ilgili taleplerini sosyal medyaya taşıdı. Efeler ilçesindeki Çıldır Havaal
Aydınlılar, yıllardır hayalini kurduğu Çıldır Havaalanı’nın sivil uçuşlara açılması için sosyal medyada kampanya başlattı. ‘Aydın Çıldır Havalimanı’na Bir Gün Türk Hava Yolları Uçağı Mutlaka İnecek’ başlıkla başlatılan kampanyaya tüm kesimden vatandaşlar destek verdi.
Ege Bölgesi’nin en önemli kentlerinden biri olan Aydın’da vatandaşlar, Çıldır Havaalanı ile ilgili taleplerini sosyal medyaya taşıdı. Efeler ilçesindeki Çıldır Havaalanı’nın sivil uçuşlara açılmasını isteyen vatandaşlar, ‘Aydın Çıldır Havalimanı’na Bir Gün Türk Hava Yolları Uçağı Mutlaka İnecek’ başlıklı kampanya başlattı. Sosyal medyada kısa sürede yoğun ilgi gören ve her kesimden vatandaşın destek verdiği kampanya, kentte en çok konuşulan konuların başında yer aldı. Aydın’ın sanayi, tarım, turizm ve üniversite kenti olduğu vurgusunu yapan vatandaşlar, havaalanın Aydın için bir ihtiyaç olduğunu kaydetti.
Ege Bölgesi’nin en önemli kentlerinden biri olan Aydın’da vatandaşlar, Çıldır Havaalanı ile ilgili taleplerini sosyal medyaya taşıdı. Efeler ilçesindeki Çıldır Havaalanı’nın sivil uçuşlara açılmasını isteyen vatandaşlar, ‘Aydın Çıldır Havalimanı’na Bir Gün Türk Hava Yolları Uçağı Mutlaka İnecek’ başlıklı kampanya başlattı. Sosyal medyada kısa sürede yoğun ilgi gören ve her kesimden vatandaşın destek verdiği kampanya, kentte en çok konuşulan konuların başında yer aldı. Aydın’ın sanayi, tarım, turizm ve üniversite kenti olduğu vurgusunu yapan vatandaşlar, havaalanın Aydın için bir ihtiyaç olduğunu kaydetti.
Yorumlar
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi