Seçime saatler kala provokasyonlar başladı. Nazilli merkez mahallelerinde görülen broşürler, seçim öncesi belli çevrelerin provokasyon hazırlığında olduğunu gösterirken, sahte anketlerle birlikte tırmanışa geçen gerginlik nedeniyle, Millet İttifakı üyeleri gece nöbetine başladı. CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır’ın da bizzat gelerek incelemelerde bulunduğu ve fikir alışverişinde bulunduğu yaklaşık 120 genç, İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural ve CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim öncülüğünde 82 mahallede devriye atıyor.
Millet İttifakı’ndan provokasyon nöbeti
Aydın’ın Nazilli ilçesinde seçime gölge düşürmeye yönelik bir provokasyon yaşandı. Nazilli’de Saadet Partisi, İYİ Parti ve CHPnin, HDP ile işbirliği ve ittifak yaptığına yönelik algı yürütmek isteyen bir takım kimliği belirsiz kişilerin üzerinde “Bu bir halk ayaklanmasıdır” yazan broşürler ile 4 araştırma şirketinin isminin yazılı olduğu sahte seçim sonucu yazılı on binlerce anket sokaklara ve evlere serpiştirilmesinin ardından, Millet İttifakı
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi