Rotary Kulübü Başkanı Aysun Akçagül, yeni yapacakları kısa film projesinin kaynağını oluşturmak amacıyla da böyle bir etkinlik düzenlediklerini ifade etti. Kuşadası Sağlık Caddesi üzerinde bulunan Yucca Restoran’da düzenlenen kermese vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Dönem Başkanı Akçagül, “ Organ bağışı çok önemli bir olay. Bizden sonraki kişilere hayat veriyor. Bizde bu konuyu anlatmak ve farkındalık oluşturmak amacıyla birçok proje yapıyoruz. bunun içinde kısa film hazırlıyoruz, tiyatro gösterisi ile dikkat çekmek istiyoruz. Organ bağışına dikkat çekmek amacıyla Kipa sinemalarında gösterime girecek bir kısa film hazırlıyoruz. Bu filme kaynak oluşturabilmek ve organ bağışını daha geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla böyle bir organizasyon düzenledik. 29 Aralık tarihinde Söke Amerikan Kültür Kolejinde bir tiyatro gösterimiz var, Kuşadası'nda da aynı etkinliği yeni yılda düzenlemek istiyoruz. Tüm Kuşadası halkını kermesimize bekliyoruz” dedi
Organ bağışına destek kermesi
Kuşadası Rotary Kulübü organ bağışını anlatmak ve farkındalığa dikkat çekmek amacıyla kermes düzenledi.Rotary Kulübü Başkanı Aysun Akçagül, yeni yapacakları kısa film projesinin kaynağını oluşturmak amacıyla da böyle bir etkinlik düzenlediklerini ifade etti. Kuşadası Sağlık Caddesi üzerinde bulunan Yucca Restoran’da düzenlenen kermese vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Dönem Başkanı Akçagül, “ Organ bağışı çok önemli bir olay. Bizden sonraki k
Kuşadası Rotary Kulübü organ bağışını anlatmak ve farkındalığa dikkat çekmek amacıyla kermes düzenledi.
Rotary Kulübü Başkanı Aysun Akçagül, yeni yapacakları kısa film projesinin kaynağını oluşturmak amacıyla da böyle bir etkinlik düzenlediklerini ifade etti. Kuşadası Sağlık Caddesi üzerinde bulunan Yucca Restoran’da düzenlenen kermese vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Dönem Başkanı Akçagül, “ Organ bağışı çok önemli bir olay. Bizden sonraki kişilere hayat veriyor. Bizde bu konuyu anlatmak ve farkındalık oluşturmak amacıyla birçok proje yapıyoruz. bunun içinde kısa film hazırlıyoruz, tiyatro gösterisi ile dikkat çekmek istiyoruz. Organ bağışına dikkat çekmek amacıyla Kipa sinemalarında gösterime girecek bir kısa film hazırlıyoruz. Bu filme kaynak oluşturabilmek ve organ bağışını daha geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla böyle bir organizasyon düzenledik. 29 Aralık tarihinde Söke Amerikan Kültür Kolejinde bir tiyatro gösterimiz var, Kuşadası'nda da aynı etkinliği yeni yılda düzenlemek istiyoruz. Tüm Kuşadası halkını kermesimize bekliyoruz” dedi
Rotary Kulübü Başkanı Aysun Akçagül, yeni yapacakları kısa film projesinin kaynağını oluşturmak amacıyla da böyle bir etkinlik düzenlediklerini ifade etti. Kuşadası Sağlık Caddesi üzerinde bulunan Yucca Restoran’da düzenlenen kermese vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Dönem Başkanı Akçagül, “ Organ bağışı çok önemli bir olay. Bizden sonraki kişilere hayat veriyor. Bizde bu konuyu anlatmak ve farkındalık oluşturmak amacıyla birçok proje yapıyoruz. bunun içinde kısa film hazırlıyoruz, tiyatro gösterisi ile dikkat çekmek istiyoruz. Organ bağışına dikkat çekmek amacıyla Kipa sinemalarında gösterime girecek bir kısa film hazırlıyoruz. Bu filme kaynak oluşturabilmek ve organ bağışını daha geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla böyle bir organizasyon düzenledik. 29 Aralık tarihinde Söke Amerikan Kültür Kolejinde bir tiyatro gösterimiz var, Kuşadası'nda da aynı etkinliği yeni yılda düzenlemek istiyoruz. Tüm Kuşadası halkını kermesimize bekliyoruz” dedi
Yorumlar
Trend Haberler
![Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/fdsfhgh.jpg)
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
![Nazilli’de seferberlik](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/nazillide-temizlik-seferberligi-43001070ab94107956f8089416ed39b1.jpg)
Nazilli’de seferberlik
![Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c602.jpg)
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
![Aydın'da yıkım devam ediyor](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/yikimaydin.jpg)
Aydın'da yıkım devam ediyor
![Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c625.jpg)
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
![Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/afyonda-42-mahalleye-elektirik-v.png)
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi