Öğle namazı çıkışında Aydın İl Müftüsü Ömer Kocaoğul’un yapmış olduğu duaların ardından üç tır, Halep’e hareket etti. Daha önce 3 yardım tırı Halep’e gönderen Aydın İl Müftülüğü, Aydınlı yardımseverlerden toplamış oldukları 900 bin TL ile 15 gün arayla üçer tır halinde yardımları göndereceklerini açıklamıştı. İkinci yardım tırı grubunu da gönderdiklerini açıklayan İl Müftüsü Kocaoğul, ağırlıklı olarak gıda malzemeleri gönderdiklerini söyledi. Kocaoğul, “Diğer tırları da 15 günde bir 3 adet olmak üzere grup halinde Halep’teki kardeşlerimize ulaştıracağız” dedi. Konuşmaların adından Halepliler için dua edildi ve ardından üç tır uğurlandı.
İnsani yardım tırı Halep’e dualarla uğurlandı
Aydın İl Müftülüğü, Halep halkının yaralarını sarmak amacıyla toplanan yardımların bir kısmını, Atatürk Kent Meydanı’nda yapılan duaların eşliğinde uğurladı. Öğle namazı çıkışında Aydın İl Müftüsü Ömer Kocaoğul’un yapmış olduğu duaların ardından üç tır, Halep’e hareket etti. Daha önce 3 yardım tırı Halep’e gönderen Aydın İl Müftülüğü, Aydınlı yardımseverlerden toplamış oldukları 900 bin TL ile 15 gün arayla üçer tır
Aydın İl Müftülüğü, Halep halkının yaralarını sarmak amacıyla toplanan yardımların bir kısmını, Atatürk Kent Meydanı’nda yapılan duaların eşliğinde uğurladı.
Öğle namazı çıkışında Aydın İl Müftüsü Ömer Kocaoğul’un yapmış olduğu duaların ardından üç tır, Halep’e hareket etti. Daha önce 3 yardım tırı Halep’e gönderen Aydın İl Müftülüğü, Aydınlı yardımseverlerden toplamış oldukları 900 bin TL ile 15 gün arayla üçer tır halinde yardımları göndereceklerini açıklamıştı. İkinci yardım tırı grubunu da gönderdiklerini açıklayan İl Müftüsü Kocaoğul, ağırlıklı olarak gıda malzemeleri gönderdiklerini söyledi. Kocaoğul, “Diğer tırları da 15 günde bir 3 adet olmak üzere grup halinde Halep’teki kardeşlerimize ulaştıracağız” dedi. Konuşmaların adından Halepliler için dua edildi ve ardından üç tır uğurlandı.
Öğle namazı çıkışında Aydın İl Müftüsü Ömer Kocaoğul’un yapmış olduğu duaların ardından üç tır, Halep’e hareket etti. Daha önce 3 yardım tırı Halep’e gönderen Aydın İl Müftülüğü, Aydınlı yardımseverlerden toplamış oldukları 900 bin TL ile 15 gün arayla üçer tır halinde yardımları göndereceklerini açıklamıştı. İkinci yardım tırı grubunu da gönderdiklerini açıklayan İl Müftüsü Kocaoğul, ağırlıklı olarak gıda malzemeleri gönderdiklerini söyledi. Kocaoğul, “Diğer tırları da 15 günde bir 3 adet olmak üzere grup halinde Halep’teki kardeşlerimize ulaştıracağız” dedi. Konuşmaların adından Halepliler için dua edildi ve ardından üç tır uğurlandı.
Yorumlar
Trend Haberler
![Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/fdsfhgh.jpg)
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
![Nazilli’de seferberlik](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/nazillide-temizlik-seferberligi-43001070ab94107956f8089416ed39b1.jpg)
Nazilli’de seferberlik
![Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c602.jpg)
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
![Aydın'da yıkım devam ediyor](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/yikimaydin.jpg)
Aydın'da yıkım devam ediyor
![Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/c625.jpg)
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
![Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi](https://sesgazetesicomtr.teimg.com/crop/250x150/sesgazetesi-com-tr/uploads/2024/07/afyonda-42-mahalleye-elektirik-v.png)
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi