ADSYB küpelemeye devam edecek

ADSYB küpelemeye devam edecek
Aydın’daki sığır cinsi hayvanların küpelenmesi için Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ile ADSYB arasında protokol imzalandı.Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ile Aydın Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği (ADSYB) arasında sığır cinsi hayvanların tanımlanması tescili çerçevesinde çalışma esasları ve uygulamalarına ilişkin protokol imzalandı. Protokol İl Müdürü Fuat Fikret Aktaş ile ADSYB Başkanı Mehmet Sedat Güngör

Aydın’daki sığır cinsi hayvanların küpelenmesi için Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ile ADSYB arasında protokol imzalandı.

Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ile Aydın Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği (ADSYB) arasında sığır cinsi hayvanların tanımlanması tescili çerçevesinde çalışma esasları ve uygulamalarına ilişkin protokol imzalandı. Protokol İl Müdürü Fuat Fikret Aktaş ile ADSYB Başkanı Mehmet Sedat Güngör tarafından imza altına alındı. İmzalanan bu protokol ile Sığır Cinsi Hayvanların Tanımlanması Tescili ve İzlenmesi Yönetmeliği ve Hayvan Kimlik Sistemi konusundaki tebliğ, genelge ve talimatlara uygun olması koşulu ile Aydın il ve ilçelerinde doğan sığır cinsi hayvanların Aydın Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği tarafından küpelenerek (TÜRKVET) ulusal veri tabanına kaydedilmesi  sağlanacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.