Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük katılımıyla, Nazilli Fen Lisesi toplantı salonunda, Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2016-2017 eğitim öğretim yılı 1’inci dönem sonu, 2’inci dönem başı değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük’ün yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Şakir Cihan Koçyiğit başkanlığında, şube müdürü Latif Akgün ve okul müdür ve yöneticileri katıldı. Toplantıda ilk olarak genel değerlendirmeyi Kaymakam İbrahim Küçük yaptı. Okulların eğitim öğretim faaliyetleri, sosyal, sportif ve kültürel çalışmaları, geçen eğitim öğretim yılının genel değerlendirmesi, TEOG sonuç değerlendirmesi, 2016-2017 eğitim öğretim yılının ilk yarı değerlendirmeleri ve ikinci yarıda yapacakları çalışmaların planlaması, belirlenen hedefleri, okulların donatım, malzeme, onarım çalışmaları ve ihtiyaçları, öğretmen ve personel durumları ve son olarak soru cevap kısmına geçildi. “HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIM” Kaymakam İbrahim Küçük okullarda ortak paydanın eğitim olması gerektiğini söyledi. Küçük, “Hepimiz her yerde aklımızı başımızı almalıyız. Almazsak daha sonra pahalı faturalar ödeyeceğiz. Neler yaşabileceğimizi gördük. Ülkemizin daha mürehbeh yarınlar yaşamasını diliyorum. Bilime önem veren, birbirimize dinleyen, saygı duyan daha iyi yarınlarda buluşacağımıza eminim. Bir takım olumsuzlar ve eksikliklere rağmen ülke olarak eğitimde çok yol aldık. Daha mükemmel hala getirmek içinde hep beraber çalışmaya devam edeceğiz. Size her türlü desteğe hazırım. İkinci yarıda hepinize başarılar diliyorum” dedi. “BİZ BİR AİLEYİZ” Kaymakam Küçük’e kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür ederek konuşmasına başlayan Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürü Şakir Cihan Koçyiğit, “Bu toplantılarda elimizde neler var, sıkıntılarımız nelerdir, neler yapmalıyız gibi soruları müzakere ediyoruz. Bizler bir aileyiz. Kaymakamımız İbrahim Küçük’ün desteğiyle bizler yaptığımız çalışmaları planlıyor ve yerine getiriyoruz. Sosyal anlamda da öğrencilere sahip çıkma, onlara değer verme, her birini farklı alanlardaki yeteneklerine göre yetiştirme ve yönlendirme esas olmalıdır. Çocuklarımızı dışlamadan ve yeteneği olduğu alanlarda teşvik ederek yetiştirmeliyiz. Ülkemizin geçtiği bu zor dönemlerde birlik ve beraberlik içinde olarak eğitimi ön plana çıkarmalıyız” ifadelerini kullandı.
Nazilli'de eğitim masaya yatırıldı
Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2016-2017 eğitim öğretim yılı 1’inci dönem sonu, 2’inci dönem başı değerlendirme toplantısı yapıldı.Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük katılımıyla, Nazilli Fen Lisesi toplantı salonunda, Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2016-2017 eğitim öğretim yılı 1’inci dönem sonu, 2’inci dönem başı değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük
Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2016-2017 eğitim öğretim yılı 1’inci dönem sonu, 2’inci dönem başı değerlendirme toplantısı yapıldı.
Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük katılımıyla, Nazilli Fen Lisesi toplantı salonunda, Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2016-2017 eğitim öğretim yılı 1’inci dönem sonu, 2’inci dönem başı değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük’ün yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Şakir Cihan Koçyiğit başkanlığında, şube müdürü Latif Akgün ve okul müdür ve yöneticileri katıldı. Toplantıda ilk olarak genel değerlendirmeyi Kaymakam İbrahim Küçük yaptı. Okulların eğitim öğretim faaliyetleri, sosyal, sportif ve kültürel çalışmaları, geçen eğitim öğretim yılının genel değerlendirmesi, TEOG sonuç değerlendirmesi, 2016-2017 eğitim öğretim yılının ilk yarı değerlendirmeleri ve ikinci yarıda yapacakları çalışmaların planlaması, belirlenen hedefleri, okulların donatım, malzeme, onarım çalışmaları ve ihtiyaçları, öğretmen ve personel durumları ve son olarak soru cevap kısmına geçildi. “HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIM” Kaymakam İbrahim Küçük okullarda ortak paydanın eğitim olması gerektiğini söyledi. Küçük, “Hepimiz her yerde aklımızı başımızı almalıyız. Almazsak daha sonra pahalı faturalar ödeyeceğiz. Neler yaşabileceğimizi gördük. Ülkemizin daha mürehbeh yarınlar yaşamasını diliyorum. Bilime önem veren, birbirimize dinleyen, saygı duyan daha iyi yarınlarda buluşacağımıza eminim. Bir takım olumsuzlar ve eksikliklere rağmen ülke olarak eğitimde çok yol aldık. Daha mükemmel hala getirmek içinde hep beraber çalışmaya devam edeceğiz. Size her türlü desteğe hazırım. İkinci yarıda hepinize başarılar diliyorum” dedi. “BİZ BİR AİLEYİZ” Kaymakam Küçük’e kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür ederek konuşmasına başlayan Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürü Şakir Cihan Koçyiğit, “Bu toplantılarda elimizde neler var, sıkıntılarımız nelerdir, neler yapmalıyız gibi soruları müzakere ediyoruz. Bizler bir aileyiz. Kaymakamımız İbrahim Küçük’ün desteğiyle bizler yaptığımız çalışmaları planlıyor ve yerine getiriyoruz. Sosyal anlamda da öğrencilere sahip çıkma, onlara değer verme, her birini farklı alanlardaki yeteneklerine göre yetiştirme ve yönlendirme esas olmalıdır. Çocuklarımızı dışlamadan ve yeteneği olduğu alanlarda teşvik ederek yetiştirmeliyiz. Ülkemizin geçtiği bu zor dönemlerde birlik ve beraberlik içinde olarak eğitimi ön plana çıkarmalıyız” ifadelerini kullandı.
Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük katılımıyla, Nazilli Fen Lisesi toplantı salonunda, Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2016-2017 eğitim öğretim yılı 1’inci dönem sonu, 2’inci dönem başı değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük’ün yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Şakir Cihan Koçyiğit başkanlığında, şube müdürü Latif Akgün ve okul müdür ve yöneticileri katıldı. Toplantıda ilk olarak genel değerlendirmeyi Kaymakam İbrahim Küçük yaptı. Okulların eğitim öğretim faaliyetleri, sosyal, sportif ve kültürel çalışmaları, geçen eğitim öğretim yılının genel değerlendirmesi, TEOG sonuç değerlendirmesi, 2016-2017 eğitim öğretim yılının ilk yarı değerlendirmeleri ve ikinci yarıda yapacakları çalışmaların planlaması, belirlenen hedefleri, okulların donatım, malzeme, onarım çalışmaları ve ihtiyaçları, öğretmen ve personel durumları ve son olarak soru cevap kısmına geçildi. “HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIM” Kaymakam İbrahim Küçük okullarda ortak paydanın eğitim olması gerektiğini söyledi. Küçük, “Hepimiz her yerde aklımızı başımızı almalıyız. Almazsak daha sonra pahalı faturalar ödeyeceğiz. Neler yaşabileceğimizi gördük. Ülkemizin daha mürehbeh yarınlar yaşamasını diliyorum. Bilime önem veren, birbirimize dinleyen, saygı duyan daha iyi yarınlarda buluşacağımıza eminim. Bir takım olumsuzlar ve eksikliklere rağmen ülke olarak eğitimde çok yol aldık. Daha mükemmel hala getirmek içinde hep beraber çalışmaya devam edeceğiz. Size her türlü desteğe hazırım. İkinci yarıda hepinize başarılar diliyorum” dedi. “BİZ BİR AİLEYİZ” Kaymakam Küçük’e kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür ederek konuşmasına başlayan Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürü Şakir Cihan Koçyiğit, “Bu toplantılarda elimizde neler var, sıkıntılarımız nelerdir, neler yapmalıyız gibi soruları müzakere ediyoruz. Bizler bir aileyiz. Kaymakamımız İbrahim Küçük’ün desteğiyle bizler yaptığımız çalışmaları planlıyor ve yerine getiriyoruz. Sosyal anlamda da öğrencilere sahip çıkma, onlara değer verme, her birini farklı alanlardaki yeteneklerine göre yetiştirme ve yönlendirme esas olmalıdır. Çocuklarımızı dışlamadan ve yeteneği olduğu alanlarda teşvik ederek yetiştirmeliyiz. Ülkemizin geçtiği bu zor dönemlerde birlik ve beraberlik içinde olarak eğitimi ön plana çıkarmalıyız” ifadelerini kullandı.
Yorumlar
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi