Alıcık’tan Huzuerevi Bocce takımına destek

Alıcık’tan Huzuerevi Bocce takımına destek
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, kendi ismini taşıyan Haluk Alıcık Huzurevi’nde Nazilli Belediyespor eski futbolcularından Aktay Atilla’nın kurduğu Bocce takımına destek verdi. Nazilli Belediyespor eski futbolcularından Aktay Atilla tarafından Huzurevinde oluşturulan Bocce takımına Nazilli Belediyesinden destek geldi. Haluk Alıcık Huzurevinde ikamet eden eski sporcu yaşlılarında spor yapabileceğini, vücutlarını zinde tutabileceğini göstermek amacıyla huz

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, kendi ismini taşıyan Haluk Alıcık Huzurevi’nde Nazilli Belediyespor eski futbolcularından Aktay Atilla’nın kurduğu Bocce takımına destek verdi. 

Nazilli Belediyespor eski futbolcularından Aktay Atilla tarafından Huzurevinde oluşturulan Bocce takımına Nazilli Belediyesinden destek geldi. Haluk Alıcık Huzurevinde ikamet eden eski sporcu yaşlılarında spor yapabileceğini, vücutlarını zinde tutabileceğini göstermek amacıyla huzurevi sakinleri ile Bocce takımı oluşturdu. Bir Fransız sporu olan fizik, ruh ve zihin birliği ile bütünleşmiş, aynı zamanda konsantrasyon gerektiren özellikleriyle diğer spor branşları arasında farklı bir yeri olan Bocce’ye büyük ilgi duyan Huzurevi sakinleri oluşturdukları takımla maçlara hazırlıklarını sürdürürken Başkan Alıcık tarafından ziyaret edildi. Bocce maçlarına hazırlık yapan takımın antrenmanları izleyen Haluk Alıcık, takıma destek olsun diye tüm oyunculara eşofman takımı hediye etti.

‘DERECELER ELDE EDECEĞİZ’

Takım kaptanı Nazilli Belediye Spor eski oyuncusu Aktay Atilla Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın kendilerine verdiği destek ve hediyesinden dolayı takım arkadaşları adına da teşekkür ederek “Haluk Alıcık Huzurevindeki arkadaşlarımız ile bir takım oluşturduk. Bocce sporunu yapıyoruz. Fizik, ruh ve zihin birliği ile bütünleşmiş bir spor dalı. Bu spor herkes tarafından yapılabiliyor. Ancak orta yaş ve üstü için en ideal sporlardan biri. Takım arkadaşlarım çok zevk alarak bu oyunu oynuyorlar. Zaman zaman Türkiye genelinde belli dönemlerde Huzurevleri Bocce müsabakalarına katılıyoruz. Önümüzdeki süreçte yine böyle bir müsabakaya katılacağız. Nazilli Belediye Başkanımız bizi ziyaret ederek motivasyon desteği sağladı. Ayrıca bir takım ruhu ile müsabakalara katılabilmemiz için hepimize eşofman takımı hediye etti. Bundan sonra da desteklerini esirgemeyeceğini söyledi. Onun bize verdiği bu destek ve motivasyon sayesinde maçlara daha iyi hazırlanıp derecelere gireceğimize inanıyorum. Arkadaşlarım adına da kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

‘TAKIM ÜYELERİNİ TEK TEK KUTLUYORUM’

Haluk Alıcık Huzurevi Bocce takımına başarılar dileyen Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “Böyle güzel bir takıma destek vermek beni onure ve mutlu ediyor. Takım üyelerini tek tek kutluyorum. Huzurevi sakinlerinin böyle aktiviteler ve spor sayesinde hem zihinsel hem de fiziksel olarak hareketlilik sağlayıp daha sağlıklı olacaklarına inanıyorum. Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur. Burada kendilerine bu tür aktiviteler ile hayata…

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.