Didim’de genç ve kadın girişimciler temsilcilerini belirledi

Didim’de genç ve kadın girişimciler temsilcilerini belirledi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Aydın Genç Girişimciler Kurulu ile Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesinde Didim’i temsil edecek üyeler seçimle belirlendi.

TOBB’daki görev süresini tamamlayan mevcut İl Kadın ve İl Genç Girişimciler kurullarına üye olmak isteyenlerin Didim Ticaret Odasına başvurularını tamamlamalarının ardından, her iki kurul üyelikleri için Didim’e sağlanan kontenjan olan 21 üye geçtiğimiz günlerde belirlenmişti. Belirlenen üyeler Genç Girişimciler Kurulu ve Kadın Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi seçimlerini Didim Ticaret Odasında gerçekleştirdi. Kadın Girişimciler Kurulunda yer alan 21 üye kendi aralarından bir kişiyi Didim’i Aydın’da temsil edecek icra kurulu üyesi olarak belirledi. Genç Girişimciler Kurulunda yer alan 21 üye de iki icra komitesi üyesinin seçimini gerçekleştirdi. Kadın Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi asil üyeliğine Nuran Aslan, yedek üyeliğine Öznur Kale, Genç Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi asil üyeliğine Caner İnceoğlu ve Naim Gökdemir, yedek üyeliğine Zafer Cengiz ve Burak Odabaşı seçildi.

ERBAŞ'TAN DESTEK MESAJI

Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş icra kurulu üyeliğine seçilen üyeleri tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi. Erbaş, ilçede girişimciliğin yaygınlaştırılması ve özendirilmesi ile kadın istihdamının ve kadın girişimcilerin sayısının arttırılması için gerçekleştirilecek çalışmalarda kurul üyelerinin her zaman yanlarında olduklarını vurguladı.

Kaynak:Hüseyin Çalışkan

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.