TOBB’daki görev süresini tamamlayan mevcut İl Kadın ve İl Genç Girişimciler kurullarına üye olmak isteyenlerin Didim Ticaret Odasına başvurularını tamamlamalarının ardından, her iki kurul üyelikleri için Didim’e sağlanan kontenjan olan 21 üye geçtiğimiz günlerde belirlenmişti. Belirlenen üyeler Genç Girişimciler Kurulu ve Kadın Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi seçimlerini Didim Ticaret Odasında gerçekleştirdi. Kadın Girişimciler Kurulunda yer alan 21 üye kendi aralarından bir kişiyi Didim’i Aydın’da temsil edecek icra kurulu üyesi olarak belirledi. Genç Girişimciler Kurulunda yer alan 21 üye de iki icra komitesi üyesinin seçimini gerçekleştirdi. Kadın Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi asil üyeliğine Nuran Aslan, yedek üyeliğine Öznur Kale, Genç Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi asil üyeliğine Caner İnceoğlu ve Naim Gökdemir, yedek üyeliğine Zafer Cengiz ve Burak Odabaşı seçildi.
Didim’de genç ve kadın girişimciler temsilcilerini belirledi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Aydın Genç Girişimciler Kurulu ile Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesinde Didim’i temsil edecek üyeler seçimle belirlendi.
Trend Haberler
Kuşadası sahil siteleri isyanda; ‘Yaşanan rezilliğe artık bir son verin!’
Nazilli’de seferberlik
Aydın’da akaryakıt istasyonuna 1 milyon liralık ceza
Aydın'da yıkım devam ediyor
Didim’de bir sahil daha mavi bayrak aldı
Aydem Duyurdu. Didim elektrik kesintisi 26 Temmuz Cuma 2024 Kesinti yapılacak mahallelerin tam listesi